Луганським виробникам обіцяні преференції


Геннадій МоскальБюджетні установи області будуть забезпечуватися продуктами харчування тільки луганських виробників, що зареєстровані на території, контрольованій українською владою, — обіцяє голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль.

Під час наради, що відбулася 25 червня, Геннадій Москаль підкреслив, що за Законом України «Про військово-цивільні адміністрації» він має право та буде скасовувати тендери щодо закупівлі продуктів харчування, що вироблені не луганськими сільськогосподарствами та харчовою галуззю.

На нараді за участю сільгоспвиробників, представників підприємств харчової та переробної промисловості області Геннадій Москаль наголосив, що відтепер усі закупівлі продуктів для бюджетних організацій – дитячих садочків, закладів освіти, лікарень, інтернатів та інших соціальних установ – будуть здійснюватися тільки від луганських виробників.
Жодних посередників між виробниками та бюджетними організаціями не має бути. Проведення таких тендерів буде взято під контроль.

«Ми повинні підтримувати нашого власного виробника, бо без можливості реалізації продукції не буде й самого виробництва. Наші луганські продукти мають дуже високу якість та асортимент. Конкуренція, що завжди має позитивний важіль для розвитку виробництва, буде корисна обласним харчовим підприємствам. Я – за конкуренцію усередині області. Ми будемо працювати тільки з тими, хто зареєстрував бізнес на контрольованій Україною території Луганщини, сплачує усі податки, дотримується українського законодавства, сприяє створенню робочих місць. Закликаю впроваджувати справжній регіональний патріотизм. Нехай актуальними гаслами в суспільстві стануть: «Купуй луганське!» та «Підтримуй луганське!».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *