До Краматорська захотіли приєднатися 17 селищ


крДепутати Краматорської міськради підтримали добровільне об’єднання громад, в результаті якого Краматорську буде підпорядковано 17 населених пунктів. Про це повідомляє Донецьке обласне держтелерадіо.

Так, згідно з рішенням виконкому, до складу громади з центром у Краматорську увійдуть: селища Біленьке, Василівська пустка, Красноторка, Малотаранівка, Комишуваха, Привілля, Шабельківка, Олександрівка, Софіївка, Ясна Поляна, Ясногірка, села Дмитрівка, Сергіївка, Роганське, Андріївка, Варварівка і Новоандріївка. Поки ці населені пункти мають власне самоврядування в рамках чотирьох селищних рад, підпорядкованих Краматорську і трьох сільрад Слов’янського району Донецької області.

Як повідомлялося раніше, в рамках територіально-адміністративної реформи в Україні відбудеться укрупнення громад. Суть реформи в тому, що навколо одного центру створюються самодостатні громади, зі своїм самоврядуванням, міліцією, лікарнями, школами та іншими службами, необхідними для забезпечення гідного рівня життя. В даний час органи місцевого самоврядування активно обговорюють, як і на яких умовах вони можуть об’єднуватися.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *