Літаки Королівства ПС Великої Британії доставили засоби захисту для військ тероборони


Велика Британія передала засоби індивідуального захисту для бійців територіальної оборони Збройних Сил України.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Міністра оборони України Олексія Резнікова.

Літаками Королівських Повітряних сил Великої Британії 8-9 лютого до України доставили вантаж з новою військово-технічною допомогою.

До засобів індивідуального захисту від Британії прийшли бронежилети, шоломи, тощо.

«Дякуємо нашим партнерам за непохитну політико-дипломатичність підтримка та військова допомога», – написав Міністр.

Раніше повідомлялось, Велика Британія передала Збройним Силам України низку інших важливих засобів оборонного характеру, наприклад, протитанкові засоби у вигляді комплексів NLAW.

У додаток до цього Велика Британія відправила до України сотню спецпризначенців на фоні накопичення російських військ на кордоні з нашою державою.

Бійці з SAS, SBS, спеціального розвідувального полку та групи підтримки спеціального призначення працюють в Україні як військові інструктори.

Британія змогла направити до України таку велику кількість спецпризначенців, оскільки вони більше не діють в Афганістані. Хоча певна кількість бійців з SAS та SBS все ще перебувають у Сирії та Іраку, вважається, що кількість військ там відносно невелика.

Військові інструктори з Великої Британії навчають українських військових в рамках навчально-тренувальної операції Orbital, яку започаткували після російської агресії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *