LAODICEA прийшла в Феодосію для завантаження зібраним в окупованому Криму зерном


Незаконне суднозаходження LAODICEA в захоплений російськими загарбниками порт Феодосія було задокументовано в публікації кримського ЗМІ.

Журналіст із Феодосії вирішив зафільмувати схід сонця в день весняного рівнодення, і заодно задокументував незаконне суднозаходження в закритий порт в окупованому Криму сирійського порушника LAODICEA (IMO: 9274343, MMSI: 468393000, Call Sign: YKRM, Flag: Syria [SY]).

День весняного рівнодення: Схід сонця в окупованій Феодосії

В статті дуже зручно для досліджень незаконних суднозаходжень в закриті порти захопленого російськими загарбниками Криму опубліковано скріншоти з судно-порушником LAODICEA біля феодосійського причалу.

На скріншотах з відео добре видно, що LAODICEA знаходиться в порту Феодосія.

В окупований Крим LAODICEA прийшла з Сирії.

Порушник LAODICEA пройшов Босфор з півдня на північ 17.03.2020, після чого капітан вимкнув судновий транспондер з метою приховування свого злочину з організації незаконного суднозаходження в закритий кримський порт, несанкціонового переміщення вантажів через Державний кордон України.

Ввечері 17.03.2020 судно LAODICEA було зафіксовано на Босфорі шіпспоттером Yörük Işık.

В Феодосії судно LAODICEA ми зафіксували вранці 20.03.2020.

21.03.2020 в Феодосії було знято фото порту з LAODICEA біля причалу (фото з мережі Інтернет).

Як повідомляли журналісти SeaKrime, в попередньому рейсі в Феодосію в лютому 2020 LAODICEA також потрапила в репортажі кримських ЗМІ.

LAODICEA та її судновласник – сирійська державна компанія Syrian General Authority for Maritime Transport – давно знаходяться в санкційному списку фінансової розвідки США.

Майже всі незаконні суднозаходження в закриті Україною порти в окупованому Криму відбуваються під російською або сирійською юрисдикцією, морські адміністрації інших держав, як правило, швидко реагують на сигнали про порушення і позбавляють судна-порушники своїх прапорів. З 2017 року загалом 53 судна зі своїх реєстрів виключили Панама, Монголія, Беліз, Болівія, Ліван, Палау, Сьєрра-Леоне, Танзанія, Того, Камерун та Коморські острови.

РФ і Сирія постійно порушують принципи міжнародного права та рекомендації IMO, причому ретельно приховують свої злочини – судна заходять в закриті кримські порти з вимкненим AIS. Публікації розслідувальської групи SeaKrime та інших журналістів (в цьому прикладі кримського) містять докази цих порушень, які можна пред’явити порушникам в рамках санкційного законодавства, кримінального процесу та міжнародної взаємодії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *