LAODICEA перевозить зерно з окупованої Феодосії в Сирію (оновлено – в Ліван)


LAODIСEA завантажила в окупованій Феодосії ячмінь і йде з ним в Тартус (оновлено – в лівійський порт Тріполі).

LAODICEA (IMO: 9274343, MMSI: 468393000, Call Sign: YKRM, Flag: Syria [SY]) прийшла в окуповану Феодосію 9 липня 2022.

На фото: LAODIСEA біля причалу в окупованій Феодосії 9 липня 2022
На фото: LAODIСEA біля причалу в окупованій Феодосії 9 липня 2022

Судно повернулось в окуповану Феодосію після доставки зерна з цього закритого кримського порту в турецький порт Ізмір. Незважаючи на те що було відомо про завантаження судна в окупованому Криму, що саме судно і судновласник давно знаходяться під санкціями США, судно було прийнято в Ізмірі і розвантажено.

Після повернення 7 липня в Чорне море LAODIСEA діяла за звичною схемою – вимкнула АІС і попрямувала до кримського узбережжя.

Поки LAODIСEA завантажувалась в Феодосійському порту, вона була зафіксована на фото і відео місцевих блогерів і туристів, які незаконно в’їхали в Крим, порушивши Державний кордон України.

Також видання Крим.Реалії опублікувало фотографію судна LAODIСEA в Феодосійському порту від 15 липня 2022.

За даними проєкту SeaKrime на судно в окупованій Феодосії було завантажено приблизно 10 тисяч тонн ячменю.

UPD 28.07.2022

LAODIСEA з зерном з окупованої Феодосії прийшла в ліванський порт Тріполі і стала до причалу.

UPD 29.07.2022

Агентство Reuters повідомило що сирійське судно LAODIСEA, яке перебуває під санкціями США, пришвартувалося в порту Тріполі на півночі Лівану, перевозячи ячмінь і борошно. Інформація отримана Reuters від Посольства України в Бейруті.

SeaKrime має фотографії, що підтверджують наявність на судні борошна. Фотографії зроблені в окупованій Феодосії 11 липня 2022, в районі порту, через 2 дні після прибуття LAODIСEA в Феодосійський порт.

Ми вже фіксували в розслідуваннях факти вивезення сирійськими суднами борошна з окупованої Феодосії.

В публікації наводяться не всі докази, що є в розпорядженні журналістів SeaKrime, дані ми змушені приховувати з метою захисту наших джерел, оскільки окупантами здійснюються системні заходи щодо протидії роботи нашого проєкту.

SeaKrime – проєкт журналістських розслідувань злочинів проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, пов’язаних з незаконними суднозаходженнями в закриті порти окупованого російськими загарбниками Криму.

SeaKrime є одним з проєктів Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку “Миротворець“.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *