LAODICEA: кримську пшеницю доставлено в сирійський порт Латакія


Судно LAODICEA зайшло в закритий порт Феодосія, де на нього завантажили 11500 тонн пшениці кримського врожаю-2020. Після виходу з окупованого Криму порушник направився на якірну стоянку порту Кавказ, щоб приховати незаконне завантаження в Феодосії. Документи на зерно, вивезене з окупованого Криму з порушенням Державного кордону України, були оформлены на порт Тріполі (Ліван), однак судно прийшло в свій домашній порт – Латакія (Сирія).

В феодосійському ЗМІ повідомили про незаконне суднозаходження Судно LAODICEA (IMO: 9274343, MMSI: 468393000, Позывной: YKRM, Флаг: Syria [SY]) в місцевий порт 26.10.2020 (архів).

31.10.2020, як ми бачимо на наступному фото, судно LAODICEA стоїть біля причалу в Феодосії.

Капітан LAODICEA вимкнув AIS після виходу в Чорне море. Цей факт свідчить про те, що капітан-порушник, громадянин Сирії Ahmad Nouh, дата народження 01.09.1963, усвідомлював протиправність власних дій. Це означає, що в кримінальному провадженні, яке має бути відкрито за фактом порушення Державного кордону України, форма його провини має розглядатися як прямий умисел.

LAODICEA біля причалу феодосійського порту була зафіксована на відео блогерки Елена Шубенкина (вК, ФБ, ОК), 28.02.1959 з Єкатеринбургу, яка мешкає наразі в Судаку в окупованому Криму. Шубенкина здійснює рейси в Єкатеринбург, тим самим порушуючи Державний кордом України.

Зафіксовано LAODICEA біля причалу Феодосійського порту, трюми відкрити для завантаження, в них видно зерно.

LAODICEA на відео від розслідувальської групи SeaKrime.

LAODICEA вийшла з порту Феодосія в ніч на 9/10 листопада і попрямувала в порт Кавказ. Там було оформлено фейкові документи на вантаж кримської пшениці, вивезеної з окупованої Феодосії.

14.11.2020 судно LAODICEA направилась до Босфору, вказує порт призначення Тріполі (Ліван).

Вихід з порту Кавказ відбувся 13.11.2020.

19.11.2020 LAODICEA прийшла в сирійський порт Латакія, стала на якірну стоянку.

Отже, судно LAODICEA завантажила 11500 тонн пшениці в закритому порту Феодосія в окупованому Криму і здійснила рейс в порт Кавказ, де знаходилась 2 доби. Оформлені на ліванський порт Тріполі документи не були реалізовані, судно пішло напряму в Сирію. Отже, ми бачимо, що порушникам доводиться приховувати і суднозаходження в окупований Крим, і потім ще здійснювати маніпуляції перед рейсом в Сирію. Ці дії займають багато часу і зусиль, робить такі рейси економічно невигідними. І дійсно, в окупований Крим продовжують ходити лише кілька суден, серед який сирійська LAODICEA, яка перебуває під санкціями США.

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “LAODICEA: кримську пшеницю доставлено в сирійський порт Латакія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *