Kronospan будує на Волині великий завод з виготовлення OSB плит за 116 млн євро


Транснаціональна корпорація Kronospan будує у Нововолинську Волинської області великий завод з виготовлення OSB плит за 116 млн євро.
✅ Площа – 68 336 км. м
✅ Інвестиції – 116 млн євро
✅ Потужність виробництва OSB плит – 280 000 м3/рік
✅ Ринок збуту – Євросоюз, Україна.
✅ Початок будівельних робіт – січень 2019, завершення – січень 2022

Про це повідомляє Ukraine News Today з посиланням на інтернет видання Буг.

Перший завод корпорації у Нововлинську площею 40 000 кв. м. був збудований в 2009 році.
Біля першого заводу, на ділянці площею понад 68 тисяч кв.м активно будується новий завод, який складатиметься з:

  • лінії з виробництва та складування OSB (повний комплекс будівель, споруд, технологічного обладнання, технологічних майданчиків, доріг, благоустрою для забезпечення технологічних потреб).
  • лінії із розпилу та пакування деревини(повний комплекс будівель, споруд, зовнішнього технологічного обладнання, технологічних майданчиків, доріг, благоустрою для забезпечення технологічних потреб).
  • сушильних камер, для висушування брусків та парогенератора. 
  • водойм-відстійників поверхневих стоків з локальними очисними спорудами.

Європейський банк реконструкції та розвитку на своєму сайті повідомив, що організовує синдикований кредит на суму 116 млн євро для виробника листових матеріалів на основі деревини «Кроноспан УА».

“Кошти будуть інвестовані в нові виробничі потужності, що відповідають стандартам і нормам ЄС. Компанія планує розширити своє виробництво в Україні за рахунок будівництва нового заводу в Нововолинську. Спеціалізоване енергоефективне обладнання, включаючи котел на біомасі потужністю 45 МВт, новий трансформатор і новий електрофільтр, забезпечать альтернативне рішення для електропостачання і дозволить скоротити втрати енергії і викиди пилу”, – йдеться в повідомленні.

Очікується, що нове виробництво продукції з високою доданою вартістю сприятиме заміщенню імпорту орієнтовано-стружкових плит (OSB) та збільшення експорту з України на загальний ринок ЄС і в інші країни.

  • Kronospan – транснаціональна корпорація, що спеціалізується на деревообробці. Група компаній має понад 40 виробничих підрозділів в 27 державах.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *