«Кріт» фсб в енергокомпанії України наводив російські дрони, щоб знеструмити Київ


«Кріт» фсб в одній із провідних енергокомпаній України наводив російські дрони, щоб знеструмити Київ.

На Київщині СБУ затримала ІТ-фахівця підприємства, який мав «злити» окупантам координати підземних центрів резервного копіювання інформаційних баз своєї компанії. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Йдеться про технологічні сховища спеціалізованих даних, які забезпечують безперебійне функціонування енергетичної системи України.

Рашисти також чекали від «крота» геолокації газотурбінних генераторів, які встановили для альтернативного енергозабезпечення киян у разі пошкодження рашистами столичних електропідстанцій.

Зрадник отримував завдання від фсб через свого родича, який раніше очолював в Україні одну із заборонених прокремлівських партій, а зараз співпрацює з російською спецслужбою на лівобережжі Херсонщини. У вересні 2022 року цей родич отримав від слідчих Служби безпеки заочну підозру за державну зраду.

  • На підставі зібраних доказів СБУ повідомила посадовцю енергетичної компанії про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *