Кожен 100-ий літр якісного пального євро-5 у баках українських автомобілістів забезпечив Шебелинський ГПЗ


Обсяг виробництва бензинів і дизеля бренда Shebel із покращеними якісними характеристиками з використанням присадок німецького хімічного концерну BASF вже становить понад 100 000 тонн, – повідомляє прес-службаУкргазвидобування.

«100 000 тонн – це багато чи мало? – розмірковує Сергій Федоренко, директор з комерційних питань АТ «Укргазвидобування». – Для ключових європейських НПЗ ця цифра незначна. Але за балансу українського ринку приблизно у 10 мільйонів тонн у 2018 році – це кожен 100-ий літр якісного пального у баках наших споживачів-автомобілістів! Наша мета – дати споживачу пальне преміальної якості за адекватною ціною. Весь обсяг нашої продукції має характеристики, аналогічні брендовим маркам пального, які реалізують в топ-мережах АЗС. Упевнений, що український споживач залишиться задоволеним, заправляючи Shebel».

Як раніше повідомлялось, наприкінці 2017 року Шебелинський ГПЗ першим в Україні повністю перейшов на випуск нафтопродуктів стандарту Євро-5. У березні 2018 року було презентовано новий бренд заводу і продукції Shebel, а у травні 2018 року було укладено довгостроковий контракт із німецьким хімічним концерном BASF щодо постачання пакету присадок, розроблених спеціально для автомобільного пального Shebel.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *