КОНТРАКТ ПО БТР-4Е ЗАВЕРШЕНО – ОСТАННЮ ПАРТІЮ МАШИН ПЕРЕДАНО ЗАМОВНИКУ


Усі 45 машин передані в українське військо, контракт закрито.

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені O.O. Морозова (ХКБМ) передало Міністерству оборони України останні чотири БТР-4Е, передає пресцентр Укроборонпрому.

“Частина цих нових БТР-4Е  прямує на Київ – вони візьмуть участь в урочистостях до  Дня незалежності України”, – повідомив директор ХКБМ Яків Мормило.

Бронетранспортери від ХКБМ укомплектовано кулеметами виробництва київського заводу “Маяк”, що є співвиконавцем контракту. Виконання контракту по БТР-4Е фактично відродило виробництво на цьому підприємстві.

Бронетранспортер БТР-4Е

Сучасна, броньована, колісна, чотиривісна, плаваюча бойова машина, на базі якої створено ціле сімейство машин (командирська, командно-штабна, медична, ремонтно-евакуаційна, тощо). Бронетранспортер  БТР-4Е є суто українською розробкою, що пройшла повний цикл від “чистого аркушу” до постановки на озброєння, нині серійно випускається в Україні, планово надходить до підрозділів ЗСУ та НГУ, поступово замінюючи бронетранспортери, що залишились в спадок від Радянського Союзу.  Бойове хрещення БТР-4Е відбулося в червні 2014 року при проведенні Антитерористичної операції в районі Слов’янська.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.