Конгрес США затвердив увесь пакет військової допомоги Україні, уже укладають контракти


⚡️ Конгрес США затвердив увесь пакет військової допомоги Україні, що його передбачив Пентагон у 2019 році, а відповідні структури МО США уже почали процедури підписання контрактів на постачання обладнання в Україну.

“Цьогорічний пакет безпекової допомоги передбачає надання нашій державі як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-Морських Сил Збройних Сил України.” – йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook українського посольства у Сполучених Штатах.

 Президент Петро Порошенко подякував за підтримку.

“Вельми важливі слухання у Сенаті США про ситуацію в Україні та загрозливу політику Росії. Вдячний нашим друзям – сенаторам Джонсону, Менендесу, Портману, Шахін, спецпредставнику Волкеру, послу Хербсту, і всім учасникам засідання – за вчасну дискусію та визнання прогресу України на шляху реформ і протидії російській агресії.”, – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Я щиро вдячний за рішення Вашингтона виділити Україні 250 млн доларів військової допомоги. Високо ціную незламну позицію американських партнерів у питанні санкційної політики проти російського агресора, аж до повного відновлення територіальної цілісності України.

Вітаю заклик учасників слухань про те, що отриману на виборах високу народну довіру новий президент має конвертувати у реальні досягнення на шляху вже започаткованих реформ заради процвітання та успішній протидії агресивній політиці Кремля заради миру і безпеки.

Європейська Солідарність буде відданим союзником на цьому шляху, і безкомпромісним опонентом на його захист. Важливим є розуміти: світ допомагатиме нам настільки, наскільки Україна здатна сама собі допомагати та захищати свої національні інтереси! – зазначив Петро Порошенко.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *