Компанія “Roshen” закупила і передала в ЗСУ велику партію патронів для снайперських гвинтівок


До одного з підрозділів ЗСУ передано патрони для снайперських гвинтівок.

Корпорація Roshen продовжує підтримку української армії та виділяє на її розвиток власні кошти. Зокрема, нещодавно до війська було передано значну партію боєприпасів до стрілкової зброї натівського калібру. Про таке повідомляє Національний Промисловий Портал.

Зазначається, що до одного з підрозділів українського війська було передано патрони .338 Lapua Magnum (8,6×70 мм) та .308 Winchester (7,62×51 мм) для снайперських гвинтівок.

Довідка: .338 Lapua Magnum – набій центрального бою з гільзою пляшкової форми, без виступу закраїни, розроблений для військових снайперів для ефективної стрільби на велику відстань.

.308 Winchester – унітарний гвинтівковий набій без закраїни з гільзою пляшкової форми, на основі якого був створений військовий набій 7,62×51 мм НАТО.

Нагадаємо, влітку корпорація Roshen здала в експлуатацію будинок для військових у Калинівці вартістю 37 млн грн. Майбутнім мешканцям лишалося лише внести до квартир свої речі та розставити їх на місця. А минулоріч компанія передала десантникам чергову партію 430 найновіших снайперських гвинтівок.

Фото з мережі Facebook Серж Марко
Фото з мережі Facebook Серж Марко

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *