Компанія Рошен передала десантникам чергову партію 430 найновіших снайперських гвинтівок


Без додаткової реклами і інших інформаційних штучок, «Рошен» (який управляється трастовим фондом) закупив і передав українським десантникам 430 снайперських гвинтівок, – повідомляє TRUST.UA.

Як повідомив в Facebook Юрій Бірюков, гвинтівки оснащені всім армійським обвісом – прицілами, дальномірами, боєприпасами та іншими потрібними речами.

Якщо бути точними, що на озброєння ЗСУ надійшли:

– 305 снайперських гвинтівок Зброяр Z-10 під патрон 308 Winchester;

– 125 снайперських гвинтівок Savage-110 під патрон 338 Lapua Magnum.

Варто зауважити, що це вже другий транш таких поставок. Перший був призначений силам спеціальних операцій і складався з 100 комплектів.

Разом, тільки за два цих заходи компанія «Рошен» поставила військам 530 гвинтівок, вартість яких коливається від 50 до 75 тис. гривень без обваження. З прицілами і іншим, вартість комплекту долає бар’єр в 100 тис. При цьому 387 гвинтівок були оплачені вітчизняному виробникові зброї. Таким чином «Рошен» оснастила приблизно 2 батальйони снайперів. Оскільки вони працюють парами, то цю зброю будуть застосовувати близько 1000 чоловік, а це – чисельність полку або двох з половиною батальйонів повного складу.

До слова, це як раз укладається в ще не озвучену, але таку, що добре читається концепцію, якої намагаються дотримуватися ВСУ – дистанційний контакт з противником. Тобто, створюються умови для того, щоб діставати противника на якомога більшій відстані, не допускаючи ближнього бою, який несе найбільші втрати. І саме цю нішу снайперського озброєння активно закриває «Рошен».

Тим часом за чотири роки Президент України Петро Порошенко на благодійність витратив уже майже мільярд грн.

Donate to Myrotvorets

5 коментарів до “Компанія Рошен передала десантникам чергову партію 430 найновіших снайперських гвинтівок

  1. ДЯКУЄМО ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТ ЗА ПІДТРИМКУ НАШОЇ АРМІЇ НЕ СЛОВАМИ, А ІІНАНСОВО ТА МАТЕРІАЛЬНО !!!

  2. Щоб не писали та не говорили, Порошенко кращий президент незалежної України. Він все зробив, щоб в керівництві держави було як найбільше молодих, талановитих та освітчених людей. Він розпочав системну роботу по модернізації системи управління державою, системну боротьбу з корупцією. Особисто фінансово допомогав та допомагає армії, робив, та робить велику фінансову підтримку благодійним фондам. Я щасливий тим, що в нашому суспільстві є така, прямо скажу, ВЕЛИЧНА ЛЮДИНА.

  3. Подтверждаю этот факт лично! Порошенко и тогда и сейчас, передавал нам оружие! Особенно то, которое не достать в магазинах! Специализированное!
    Сейчас больше преобладает на Донбассе снайперская война!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.