Ключі від 80 квартир отримали гвардійці Київщини


80 гвардійців із Київської області, 38 з яких – учасники антитерористичної операції на сході України, отримали сьогодні ключі та сертифікати від 64 однокімнатних і 16 двокімнатних квартир у рамках початку великої програми забезпечення житлом бійців НГУ, – передає прес-служба МВС.

«У цей непростий економічний час Україна переживає таке ж випробовування, як і на фронті – складний бюджет, складні зобов’язання. Але держава сформулювала пріоритети – це сильна Національна гвардія, збройні сили, безпека нашої держави. І в цих умовах, тільки в грудні, ми забезпечуємо 500 сімей військових національної гвардії житлом», – зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Серед військових, які сьогодні отримали нові домівки, був герой боїв під Слов‘янськом, тяжко поранений бандитами Гіркіна у травні 2014 року – Віктор Пастушок. Гвардієць чекав на квартиру 22 роки і сьогодні його мрія здійснилася. Він відсвяткував новосілля в затишній оселі у родинному колі разом із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим і командувачем НГУ Юрієм Аллеровим.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *