ХТЗ поставляє трактори в ЄС і націлився на регіон Океанії та африканський континент


За два роки роботи завод відродив виробництво та запропонував ринку сучасну модернізовану техніку, що має критично важливі якості для сільського господарства. Інвестиції групи DCH у модернізацію ХТЗ — багатомільйонна довгострокова програма, що дозволила створити техніку, яка дійсно цікава ринку. Й експорт — це прекрасний індикатор цього успіху, – повідомляє Журнал “Бізнес.”

Торік заводу вдалося вдвічі збільшити обсяги продажів на зовнішніх ринках у порівнянні з показниками 2017 р.

Розуміючи високі вимоги зовнішніх ринків та рівень конкуренції на них, харківські машинобудівники роблять ставку на експлуатаційну надійність техніки ХТЗ.

Географія експорту продукції розширюється, отже, трактори ХТЗ комплектуються різними двигунами залежно від умов і цілей їхньої майбутньої експлуатації. Є комплектації з зарубіжними двигунами від партнера ХТЗ — всесвітньо відомої компанії IVECO.

Трактори ХТЗ виявилися дуже затребуваними в Молдові: за минулий рік поставки до цієї країни зросли більш ніж удвічі. Є покупці з Казахстану, Вірменії, Польщі, Болгарії, Румунії, Литви. Найвіддаленіша точка поставок ХТЗ — Нова Зеландія. Ба більше, менеджмент підприємства вивчає можливості виходу в регіон Океанії, а також поставок на африканський континент.

Харківський тракторний завод також впритул наблизився не просто до продажу тракторів, а до розробки і продажу комплексних рішень — технологій обробки ґрунту. Це результат співпраці з одним з лідерів виробництва вин Грузії.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.