Хто зірвав операцію на аеродромі “Канатове?”, де насправді зараз Демченко? Ексклюзивне інтерв’ю розвідника Червінського


Як ми збираємось виграти війну не очистившись від російських агентів впливу?

Команда з офісу, список з 18 чоловік, “політично незрозуміло мутних, за яких “жарили” всіх”, яких потрібно терміново звільнити, бо “буде лихо реально, це вже на такому рівні крутиться…”, один з них Червінський – з запису розмови керівника штабу ССО.

Джерело: Цензор НЕТ.

Ексклюзивне інтерв’ю екс-розвідника Романа Червінського.

СБУ та особисто її керівник Малюк нині звинувачує його в перевищенні службових обов’язків, через що нібито росіяни обстріляли аеродром “Канатове”. Де загинув керівник відповідної військової частини та було знищено 2 літака. На днях СБУ заявила про затримання Червінського.

  • – Що насправді відбулося на аеродромі “Канатове” влітку минулого року?
  • – Хто готував опепацію по виманюванню російських пілотів?
  • – Чи знали про це СБУ та ГУР МО?
  • – До чого тут справа вагнерівців, Єрмак та Татаров?

Ще досі не закрите питання зради на найвищому рівні масштабної спецоперації української розвідки, якій вже дали назву “вагнергейт”. В цьому контексті суспільство уже знайоме з розвідником Романом Червінським, який доповідав народу України про деталі цієї спецоперації.

-Я не публічна особа… Це було попередження того, що відбувається сьогодні. Ми вийшли тоді на медія, тому що намагались розбудити публіку, розбудити звичайних людей. І я вважаю, що це був правильний вибір і він показує системність того, що відбувається сьогодні. Це була не просто випадковість, не халатність, не непорозуміння, а це, я вважаю, якась стратегія російська, і ми це бачимо, – говорить Роман Червінський.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Хто зірвав операцію на аеродромі “Канатове?”, де насправді зараз Демченко? Ексклюзивне інтерв’ю розвідника Червінського

  1. Я, Джозеф Байден, всією повнотою влади, даною Мені народом США, і Конгресом, повнотою влади, даною мені Кабінетом Міністрів України і особисто Володимиром Зеленський. НАКАЗУЮ: 1.У максимально короткі терміни знищити даний сайт, що дає брехливу, що ганьбить честь і совість народу України інформацію. 2. Провести децимацію адміністраторам цієї групи, згідно п.33. Кримінального кодексу Збройних Сил т. зв. України. 3. Доповідь з Результати проведення даних дій направити в Посольство США в МАКСИМАЛЬНО в найкоротші терміни, але не пізніше 12 годин по полудню, 29 березня 2023го року. Не інакше як. 1 травня 2023 року, рівно о 19 годині за Гринвічем. У невиконання законних вимог народу США, і уряду США в моїй особі, по Києву буде завдано космічний удар зброєю ядерного ураження. Далі, ми будемо змушені піти на примирення з Урядом Російської Федерації і особисто Володимиром Володимировичем Путіним і вирішенні питання якнайшвидшого знищення України як держави. І допоможе нам Бог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *