Хто в СБУ “зливає” інформацію в Центр “Миротворець”


Зазвичай я уникаю відповіді на такі запитання, але це не той випадок.

У жовтні 2019 року після публікації на сайті СБУ матеріалу про затримання ДПСУ бойовика, який якимось дивним дивом безперешкодно опинився на мирній території України і прямував у напрямку окупованого Донецьку, ми отримали з десяток листів, основний зміст яких зводився до наступного:

“Хто вам “злив” прізвище затриманого? “

Питати почали після того, як ми надрукували цей матеріал:

Ми вже неодноразово говорили про те, що “Миротворець” за майже 6 років свого існування став реальним щитом безпеки України та її громадян оскільки на його ресурсах накопичена величезна база фото, які підтверджують злочинні дії тих, хто посягнув на суверенітет та територіальну цілістність України, вбивав, катував тощо.

Не дивно, що знаходячись в загальному інформаційному просторі і будучи абсолютно доступним, весь цей масив даних переіндексований різноманітними пошуковими системами вздовж і поперек.

Це був вступ. Отже.

Бойовики, найманці та терористи, коли півень починає покльовавати у сраку, починають “зачищатися”, видаляючи всі фото і відео-докази зі своїх акаунтів, Але це не допомагає оскільки всі ці матеріали свого часу були ретельно збережені і розкидані по записам у Чистилищі нами. І виходить так, що єдиним місцем, де можна знайти оті їх фото і відео, є Чистилище Центра “Миротворець”.

Так вже сталося, що вже всі користуються нашими сховищами і буруть фотки в нас: медія6ляді, журналісти, правоохоронні органи, міжнародні організації тощо.

Так сталося і в цей раз.

СБУ взяли фото бойовика з нашого сайту, замалювали йому пику (так нада) і повідомили про те, що він затриманий, не називаючи ні прізвища ні і імені.

Що робимо ми? 🙂

Беремо цю фото з сайту СБУ, заходимо у Google-пошук по картинках, завантажуємо її, тиснемо кнопку “ШУКАТИ” і ….

вуаля 🙂

Хто молодці? Ми молодці.

Ось і весь фокус про те, звідки ми дізналися, кого ДПСУ та СБУ затримали. А ви про якісь зливи параноїте.

Як казав мій старшина, коли я проходив строкову службу в Армії:

“ВЧІТЬ МАТЧАСТИНУ!”

А тут – посилання на запис цього бойовика в Чистилищі: https://myrotvorets.center/criminal/sheverda-anton-alekseevich/

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Хто в СБУ “зливає” інформацію в Центр “Миротворець”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *