Ми зробили його разом! Невідомі деталі про те, як МИРОТВОРЕЦЬ, ДПСУ і СБУ “відпрацювали” чергового бойовика.


Поки один поц на ім’я Бенджамін і прізвище Моро зі слів відомої ТП розказує на комітетах Верховної Ради України зі свободи слова про необхідність ініціювати закриття ЗМІ на ім’я “Миротворець” та однойменного сайту, який ні яким чином ні юридично, ні територіально, ні фізично не відноситься до України, ми продовжуємо допомагати правоохоронцям і спецслужбам України та іноземних країн захищати нашу землю, виявляти злочинців й іншу нечисть.

Отже: поцу – поцове, а нам своє робити. Тому до справи.

Сьогодні СБ України повідомила про те, що на лінії розмежування затримали бойовика терористичного угрупування “лнр”, який прямував (звертаємо увагу!) з мирної території в окупований російсько-терористичними бандформуваннями Донецьк.

Історія затримання цього покидька розпочалася більше п’яти років тому.

Так, у вересні 2014 року в поле зору співробітників Центру “Миротворець” потрапив бойовик проросійського терористичного бандугруповання “лнр” Шеверда Антон Олексійович, 18.01.1987 р.н., житель м. Харків.

Що ми зробили? Правильно, відпрацювали його по відкритим джерелам, повністю встановили і лагідно помістили до Чистилища сайта “Миротворець” 11 числа, вересня місяця, року 2014-го. Помістили і забули бо свою справу зробили. Пішли працювати далі ыноды поповнюючи цей запис новими фотографіями, які знаходили в мережі.

Пройшло п’ять років. Ми то може і забули про цю скотину, а от прикордонники і СБУ про неї не забули.

В один із днів жовтня 2019 року цей терористичний вилупок, що якимось чином опинився на мирній території (СБУ розбереться) прямував на Донецьк через одне з КПВВ на лінії розмежування.

І якимось дивним дивом один з прикордонників глянув у Чистилище сайту “Миротворець”.

Далі все пройшло за відпрацьованою схемою: кайданки, обшук, виклик “контриків” з СБУ, допити, СІЗО.

Якщо найгуманніший український суд не відпустить вбивцю наших громадян з російської зброї на наший землі, то не втече.

Як ви вже зрозуміли, якби “Миротворець” у 2014 році вчасно цього покидька не виявив, то він, можливо, і надалі безкарно продовжував би вбивати. Таких, як він у Чистилищі сайта “Миротворець” понад 100000 рил.

Те, що ви зараз за хвилину прочитали, це всього лише один робочий епізод з життя прикордонників, “контриків” з СБУ і співробітників Центру “Миротворець”.

Центр «Миротворець» не просто ресурс з прізвищами і іменами тих, в чиїх діях присутні беззаперечні ознаки злочинів та правопорушень.
Сьогодні Центр «Миротворець» – це надійний щит нашої ДЕРЖАВИ і потужна інформаційна зброя нашої ДЕРЖАВИ у справі її захисту.

Фото с сайта “Миротворець”

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Ми зробили його разом! Невідомі деталі про те, як МИРОТВОРЕЦЬ, ДПСУ і СБУ “відпрацювали” чергового бойовика.

  1. А чому повідомлення від 16 жовтня має дивне твердження:На лінії розмежування Служба безпеки України затримала бойовика “ЛНР”, коли той намагався виїхати з підконтрольної українській владі території в окупований Донецьк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *