Хітова промова нардепки про цинічний виступ Зеленського


Нардепка “Європейської Солідарності” Вікторія Сюмар назвала послання Зеленського, яке він начитав з суфлера, виступом піарника і циніка та вказала на привласнення ним чужих здобутків.

“Я побачила банального піарника і циніка, який на всьому святому вміє тільки піаритися; який розповідає, що мав стосунок до двох революцій – я до них мала стосунок, а не він. Де він тоді був? Він членом грав на роялі, коли ми стояли на всіх Майданах …

Він звертається до країни на “ти”, я теж так скажу – ти розповідаєш про Крим і про 2014 рік? Ти де був у 14-му році? Ти скільки метрів української землі відвоював? У тебе є армія, якої в 2014 році не було. Ти віддав хоча б один наказ про наступ?

Ти відступив. Ти привласнюєш собі те, до чого ти не маєш жодного стосунку. “Охматдит”, який ми будували 10 років і був побудований на 90%.

Ти розповідаєш тут про ракетні програми і погрожуєш Турчинову, який створив ці ракетні програми і до яких ти маєш нульовий стосунок.

Ти розповідаєш про силові структури і правоохоронців, яких ти використовуєш, щоб розібратися з опозицією, бо ти боїшся Порошенка, до якого тобі, як до неба рачки.

Цинізм зашкалює і правду треба говорити, і люди знають правду “, – сказала Сюмар.

Джерело: Цензор.НЕТ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *