Іноземні інвестиції в українській економіці: Потужна німецько-японська машинобудівна компанія SEBN відкриває завод в Хмельницькому на 2 тисячі робочих місць.


Компанія SumitomoElectricBordnetze (SEBN) після ретельного аналізу умов для розвитку свого бізнесу в різних регіонах визначила саме Хмельниччину, як найбільш перспективну, оскільки існуюча інфраструктура для бізнесу та наявність людей із відповідною освітою поставила область у топ списку, – повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА

У ході купівлі потужностей виникло ряд питань, оскільки ПрАТ «Хмельницький механічний завод» перебувало у переліку боржників. За сприяння Хмельницької облдержадміністрації, за підтримки Головного управління ДФС України у Хмельницькій області в оперативному режимі вдалося вирішити питання та підписати мирову угоду, що посприяло швидкому викупу об’єкту продажу компанією Sumitomo Electric Bordnetze.

На сьогодні частина приміщень відремонтована, частина ремонтується. Є керівництво, готуються робітники.

Починатимуть з 500 осіб з потенціалом розширення до 2000 робочих місць, і середньою зарплатою понад 11 тисяч гривень та повноцінним соціальним пакетом.

Sumitomo Electric Industries була заснована в 1897 році і сьогодні є одним з провіднміжнародних постачальників автомобільної промисловості. Усередині автомобільного домену Sumitomo Electric Industries є 4 провідних компаній: Sumitomo Wiring Systems (SEWS), AutoNetworks Technologies, Tokkai Rubber Industries та Sumiden Electronics.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.