Ільменітові схеми і репутація


Весь час окупації ОГХК постачає ільменіт в Крим, про що опубліковано купу матеріалів. На нашій пам’яті двічі змінювався менеджмент державної компанії, ми спостерігали війни між новою і старою командою, однак на постачання сировини для Кримського Титану це ніяк не впливало, війни війнами, але ільменіт в Крим йде за розкладом.

Тепер, коли на горизонті приватизація ОГХК, виявилось, що це відлякує серйозний іноземний бізнес. Раптово.

Внаслідок цього ми спостерігаємо конвульсивні заяви ОГХК то про інформаційні атаки, то про введення перевірки контрагентів, появу статей в ЗМІ, де пробують накинути на тих, хто висвітлює цю проблему.

Особливо смішно виглядають спроби сказати, що раніше не було матеріалів з цієї теми, а тепер з’явилися перед приватизацією.

Нагадаю, що розслідувальська група SeaKrime моніторить постачаня ільменіту в окупований Крим з кінця 2016 року, що відображено в 73 статтях на інформаційному порталі Центру Миротворець.

За цей час багато раз змінювалися схеми, ми спостерігали перевантаження ільменіту в портах Туреччини, Румунії, Болгарії, Єгипту, перевалку на якірних стоянках, доставку сировини для Кримського Титану з Норвегії, Бразилії та В’єтнаму. Нещодавно в ЗМІ пройшла інформація щодо перевезень ільменіту залізницею, що ми підтверджуємо, оскільки також маємо докази. І прямо зараз на якірній стоянці в нейтральних водах Чорного моря стоїть судно з ільменітом, що доставили з Мозамбіку. Системне висвітлення ільмеінтових схем спростовує аргумент, що ми не знали, ми не маємо можливостей відслідковувати. Не треба навіть напружуватися, все вчасно оприлюднюється.

Отже, доведено, що в наш прозорий час не можна таємно завозити ільменіт в окупований Крим, тож не варто і займатися цим. Репутацію державної компанії, яку виводять на приватизацію, псували не журналісти, а ті, хто в порушення закону і моралі ганебно продовжували забезпечувати Кримський Титан сировиною.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *