Гучне затримання ветеранки: Вердикт “NeuroIdentygrafа”


Миротворець – це ваша безпека!

Ситуація вкрай обурлива і навіть важко осягнути всю безглуздість події. В Україні, яка веде визвольну війну від російського окупанта, де громадяни країни стали на захист Незалежності заповівши свої життя Державі, окремі представники силових ланок країни дозволяють собі нічим не оправдані аморальні і незаконні вчинки по відношенню до Захисників України.

Сьогодні до нас звернулися по допомогу у зв’язку із затриманням під керівництвом якогось слідчого Баренчука Дмитра захисниці України Вікторії Котеленець.

Цей слідчий звинувачує її в тому, що вона, начебто, брала участь у конвоюванні наших полонених вулицями окупованого російсько-терористичними бандформуваннями м. Донецьк.

📍 Увага! Йому здалося, що Вікторія схожа на одну з потвор, яка брала участь у конвоюванні і тому за нею було організовано спостереження та, згодом, затримання.

Чуваку просто здалося, а дівчина вже в Лук’янівському СІЗО.

По-перше: Нам вже відомо (і не тільки нам) хто саме та конвоїрка: її ПІБ, дата народження, місце народження і проживання, контакти та зв’язки.

Сухова Ольга Александровна / Сухова Ольга Олександрівна / Suhova Olga Aleksandrovna

Все це було встановлено невеликою оперативно створеною групою волонтерів за допомогою інформації, яка знаходиться в Чистилищі сайту “Миротворець“, у вільному доступі в соцмережах та можливостей тестової версії нової системи розпізнавання облич “NeuroIdentigraf“.

Нам знадобилося для цього лише година часу. Далі мали б піти обґрунтовані матюки на адресу цього слідчого і тих, хто давав дозволи на оперативну розробку і незаконне затримання абсолютно сторонньої людини лише тому, що якомусь недоумку в погонах щось здалося.

А зараз ми доведемо безглуздість обвинувачень Вікторії Котеленець у тому, що вона начебто схожа на одну з конвоїрок у Донецьку.

Для цього ми взяли кілька фотографій Вікторії у різні роки та порівняли їх з фото тої конвоїрки за допомогою нової системи “NeuroIdentygraf“, яка люб’язно надана розробниками нам, Центру “Миротворець”, і уже пів року як успішно проходить тестування на клієнтах Чистилища.

Ви всі вже бачили, які неймовірні в неї можливості. Отже дивіться самі. Схожість – НУЛЬ.

Далі ми наведемо низку фотографій потвори-конвоїрки за різні роки і за допомогою системи розпізнавання “NeuroIdentigraf” порівняємо іх з тією фотографією, з якою порівнювали зображення Вікторії Котеленець.

Це ми робимо для того, щоб показати не лише абсурдність звинувачень щодо Вікторії, а повну некомпетентність, неосвіченість, відсутність здорового глузду (припускаємо розуму також) і повний непрофесіоналізм тих, хто кинув Вікторію за грати просто так.

Отже, дивіться і висновки також робіть самі.

Впевнені і точно знаємо, що серед особового складу МВС Героїв і справжніх професіоналів своєї справи, вірних народу України, набагато більше, ніж таких недоумків, які кинули Вікторію за грати.

Пакетне порівняння

Хочемо звернути їхню увагу на другий скрін у цьому дописі, на якому показаний результат пакетного порівняння низки фотографій з базовим фото. Ця функція розроблена нами саме на прохання розшуківців МВС України та оперативного складу СБ України, які майже рік брали участь у тестуванні системи розпізнавання “NeuroIdentigraf“.

Лише уявіть, якби співробітники Миротворця ТАК заносили в Чистилище?

Гасло:

Миротворець – це ваша безпека!

Зазвучали новими нотами, чи не так?

#Identigraf-Neuro

Donate to Myrotvorets

2 коментарі до “Гучне затримання ветеранки: Вердикт “NeuroIdentygrafа”

  1. Всем известно, что идентичной есть лишь отпечатки пальцев, роговица глаза и форма ушной раковины. Этого горе-следователя необходимо оторвать от его планшетов с телефонами и засунуть в окоп гарячей точки, типа аэропорта Прокофьева.Может лишь тогда в Украине дебилов станет меньше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *