HIMARS з точністю до метра розпочав “Таврійські ігри”


Знімки супутників підтверджують зменшення кількості обстрілів артилерією противника території України.

Це відбувається завдяки інтенсивному знищенню складів боєприпасів російських загарбників впродовж останніх двох тижнів. Точність, з якою Збройні сили України наносять удари по штабах і складах переважаючих в артилерії сил противника, вражає і нас і ворога.

Сергій Місюра розповів про кардинальні зміни на фронті.

“Ну що ж, Таврійські ігри 2022 офіційно розпочались біля Нової Каховки, з чим вас і вітаю.

  • Спочатку був уражений склад БК в Таврійську, та два навколо Каховки та Нової Каховки. Знищений штаб орків в Херсоні та розбито передовий РОП біля ГЕС Нової Каховки.

Біля останнього росіяни найбільш неочікували прильоту, тому що ГЕС в метрах від них. Хто б міг подумати, що в Хаймарса така точність, що можна знищити все навколо ГЕС і ні одного осколку не потрапить в шлюзи? Тепер знають, і зможуть переночувати тільки біля самих турбін електростанції))

Стосовно нічної бавовни в Новій Каховці, то це знищений був саме склад БК і наші очі там чітко бачили, як не один день туди завозився боєкомплект. Ніякого складу селітри чи бази ГТМК (хоча це колишній рибний цех нижче оптової бази) – там все було з номенклатури снарядів та патронів.

Розповіді роспропаганди, що ми там знищили 35 тон гуманітарної допомоги – це все брехня. Допомога дійсно є, але в іншому складі та в зовсім іншому місці. Ми знаємо, бачимо та віддаємо собі звіт, куди з точністю до метра летить кожний снаряд HIMARS. Ми не росіяни з своїми калібрами та точністю в КІЛОМЕТРИ – торгівельні центри чи будинки українців не розбиваємо. Тільки техніка, росіяни та склади з штабами.

На порівнянні супутникових фото видно яким був ангар/склад овочевої бази в Новій Каховці, та що залишилось на сьогодні, після ночі. На останньому фото з землі також видно масштаб точного влучання.

І це тільки десяток Хаймарсів на 1300 км фронту. Це однозначно тільки початок)

Все буде Україна!”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *