Державний український сайт гестапо: Як іноземний сегмент Твітера реагує на Миротворець


В іноземному сегменті Твітера людство Планети на вухах стоїть від Ukrainian Myrotvorets kill-list website.

Всіх клієнтів Чистилища вбивають, всіх! Кожного! Потрапив в Чистилище Миротворця? – ти не жилєц, – переконані італійці, французи, греки, угорці, іспанці тощо.

Особливий панічний жах на іноземців наводить позначка “ЛІКВІДОВАНО”.

Дописувачі переконані, і цей факт у них не піддається сумніву, що Сайт “Миротворець” є офіційним ліцензованим державою Україна сайтом.

А якщо вже зовсім відверто, то Миротворець не тільки санкціонований державою Україна. Ніде правди діти – це ЦРУ, ФБР, НАТО, АНБ (США), MI6…

Але у посіпак кремля мозок закипає, бо на “державному сайті” вони знаходять “радника президента” Люсю Арестович, уважно вчитуються в причину занесення Люськи в Чистилище і щільно діляться цим одкровенням з підписниками. Напрочуд багато твітів присвячено саме провокаторші Люсі.

Викладаючи всі свої думки в Твітер дописувачі весь час оглядаються, чи не стоїть у них за спиною сам Миротворець і висловлюють своє занепокоєння втрапити в наші “розстрільні списки”.

Ще б пак! Адже сайт “Миротворець”, на їхню думку – це сайт гестапо!

На відміну від українських гнид, які на замовлення кремля весь час намагаються знищити докази злочинів російських військових злочинців і їх посіпак шляхом нанесення шкоди Миротворцю, ці притирки розуміють, що дістати Миротворець не так то просто.

Панує думка, що страшніше Миротворця в світі немає нічого. Краще під суд, ніж на Миротворець, – пише дописувач. А інший задається питанням, що чекає на Папу і що буде страшніше для нього.

Бо всі тимчасово живі клієнти Чистилища, так чи інакше, уже на смертному ложі.😈

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *