ФСБ під українськими прапорами у Фейсбуці: Сергію Жуку повідомлено про підозру у посяганні на основи національної безпеки України


ФСБ під українськими акаунтами веде гібридну війну в соцмережах – про це наголошується впродовж усіх п’яти років російсько-української війни. Проте маса “корисних ідіотів” “клює” на найпримітивніші емоційні “прикормки” кремля і з піною з рота і щирою вірою у написане, не відаючи того, бере активну участь у інформаційній війні ворога проти України.

Одному із активних кремлівських провокаторів громадянину РФ Сергію Жуку слідчі СБУ оголосили про підозру у посяганні на основи національної безпеки України.

У персслужбі СБУ повідомили, що за завданням російських спецслужб Жук створив та адміністрував низку псевдорадикальних та псевдонаціоналістичних спільнот у популярних соцмережах та месенджерах. Зокрема такі групи як «Українські націонал – патріоти», «Верховна Рада 9-го скликання», «Правда про АТО і про майдан», де під виглядом патріотичних сил розміщував провокаційні та маніпулятивні матеріали.

Наразі СБУ зібрала вичерпну доказову базу, що доводить причетність спецслужб РФ діяльності цих спільнот.

Крім того після звернення Служби до адміністрацій кількох соцмереж діяльність цих антиукраїнських груп було припинено.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *