«ТАЙФУН», «САПСАН» ТА 3 НОВІ НАДЗВУКОВІ РАКЕТИ – ПІДСУМКИ РАКЕТНОЇ ОБОРОННОЇ ПРОГРАМИ УКРАЇНИ ЗА 2019 РІК


У 2019-му році ДП «Конструкторське бюро «Південне» спільно з підприємствами української кооперації виконувало повномасштабний комплекс робіт з подовження строків експлуатації, модернізації існуючих і створення нових зразків озброєння.⠀

Про найвизначніші і найцікавіші розповіли в прес-службі підприємства, повідомляє Defense Express.

Найбільш значні військові розробки та знакові випробування були показані у підсумковому відео КБ «Південне».

Зокрема, у 2019 році відбулися успішні вогневі випробування маршових двигунів і розпочаті дослідницькі випробувальні пуски тактичних ракет, які знаходяться на озброєнні Української армії (ОТРК «Точка-У»).

У кооперації з суміжними підприємствами було розроблено універсальний вимірювальний модуль і модернізовано мобільний вимірювальний пункт. Це має забезпечити телеметричні та траєкторні виміри під час льотних випробувань усіх видів реактивних снарядів.

Наразі опрацьовується можливість модернізації зенітних комплексів, а також створення сучасних вітчизняних зразків.

Також у цьому році розпочаті випробування 122-мм реактивних снарядів системи залпового вогню «Тайфун-1» зі збільшеною вдвічі дальністю дії (до 40 км).

На базі «Тайфун-1» проводяться роботи зі створення керованого снаряда «Тайфун-1М», а також модернізованих версій принципово нових реактивних систем залпового вогню «Тайфун-2» і «Тайфун-4».

Продовжується наземне експериментальне відпрацювання вузлів і систем вітчизняного оперативно-тактичного комплексу «Сапсан», його самохідної пускової установки. Ведеться відпрацювання автономної системи керування з використанням програмного забезпечення власної розробки.

Розроблено конструкторську документацію для уніфікованої командної машини керування.

Крім того, продовжуються проектні роботи зі створення надзвукової крилатої ракети класу «поверхня-поверхня», надзвукової авіаційної керованої ракети класу «повітря-поверхня» «Блискавка» та крилатої ракети із дорозгінним ступенем, яка поєднає переваги надзвукових та дозвукових ракет.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *