Фото не для публікації: Окупанти здійснили наругу над тілом загиблого медика


Російські окупанти на Донбасі здійснили наругу над тілом військового медика, який загинув біля Зайцевого і тіло якого було передано пізніше українській стороні.

Як повідомляє Укрінформ, в якого опинились відзняті знімки українського військовослужбовця, фото переданого окупантами тіла настільки жахливі, що на них не можна дивитися і, тим більше, публікувати.

Із незрозумілих причин воно було розпороте від тазу до шиї, після чого грубо зшито. Також тіло не зберігалося у морзі, через що воно було покрите великими трупними плямами.

Раніше на контрольованих окупантами інформаційних ресурсах також викладалося відео, як у голові трупа медика стирчить ніж.

  • Також у вівторок, 21 липня, на підконтрольну уряду України територію було передано тіло третього українського захисника, який був поранений під час обстрілу евакуаційної групи під Зайцевим 13 липня і помер через те, що окупанти відмовлялися надати українській стороні дозвіл на його пошуки у “сірій зоні”. Наразі проводиться ідентифікація особи.
  • У четвер, 16 липня, тіло лейтенанта Дмитра Красногрудя передано на контрольовану урядом України територію. 17 липня на підконтрольну уряду України територію було передано тіло військового медика Миколи Ільїна.

Росіяни і рускій мір™ давно стали синонімом словосполучення “моральні виродки”.

ВЫ ДОЛЖНЫ ПОКАЗЫВАТЬ ЭТО ВИДЕО О РУССКИХ ПАЛАЧАХ ВЕЗДЕ И ВСЕМ

Donate to Myrotvorets

4 коментарі до “Фото не для публікації: Окупанти здійснили наругу над тілом загиблого медика

  1. Твари, горите в аду! Разве это люди,так поиздеваться над парнем,а главное за что? Что он хотел забрать раненного бойца?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *