Вы должны показывать это видео о русских палачах везде и всем


Ранее мы опубликовали несколько видео-роликов, сделанных российскими палачами и военными преступниками россии (сотрудниками ГУ ГШ ВС РФ из ЧВК “Вагнер”) в Сирии. На этих видео они сами засняли, как пытают еще живого сирийца, как кувалдой дробят ему кости рук и ног.

Потом, уже мертвому, они о отрезают голову с помощью тупого ножа и саперной лопатки.

Затем отрезают руки, делают на мертвом теле сирийца ножом надпись “ЗА ВДВ И РАЗВЕДКУ!“.

После публикации этого материала нам прислали еще одно видео, на котором российские палачи, подвесив тело с отрубленной головой и руками, обливают его бензином и пытаются сжечь.

СМОТРЕТЬ ВСЕМ: ЖЕНЩИНАМ, ДЕТЯМ, СТАРИКАМ. ВСЕ ДОЛЖНЫ ЗНАТЬ, ЧТО БЫВАЕТ ТАМ, КУДА ПРИХОДИТ РУССИЙ МИР.

Показывайте эти видео везде, где можете и всем, кому можете. Это истинное лицо россии.

Donate to Myrotvorets

70 коментарів до “Вы должны показывать это видео о русских палачах везде и всем

 1. Негоди , садисты и палачи есть в любом народе!И Вы врёте,утверждая,что они истинное лицо России.

  • А почему палачи? палачи слишком круто для них…просто кацапские отброски…мокшы…или просто долбоебы… Ну что то в этом роде, более подходит…

 2. Такого кошмара, наверное , не было и У фашистов👹👹👹👹👹 пипец!!!’я в шоке!!! Это нелюди!!!
  То садистские мрази!!! Где Господь???? Как такое остаётся без наказания???!! С трудом верится, что это люди!!! Ужас!!!👹

  • Тю ти! Та чому не віриться? Просто усвідомте, що це росіяни – і тоді повіриться. Вони це робили і в Криму, і на Донбасі.

 3. Оце і є суть наших ,,братів,,…. дивіться і пойміть що так само вони ведуть себе відносно нас…

 4. смерть российским палачам! мучительная, по методу индейцев СИУ. Когда нерв наматывается на спичку, и кожа сама слезает.!

 5. Кацапы пидарасы вам надо сделать всем красный тюльпан заживо за такое видео вайнера надо резать заживо по кускам

 6. рошени котли влаштували та відвели війська з пустого Луганська, зірвали склади зброї … ЗЕлені перед ними прогинаються та з української землі війська відводять, тепер знов склади зброї палять … бидло-гої мовчки терплять …

 7. ЭТИХ МРАЗЕЙ НАЗВАТЬ РУССКИМИ УЖЕ ЯЗЫК НЕ ПОВЕРНЕТСЯ ЭТО УЖЕ НЕ ЛЮДИ ! ВЕРНЕЕ ЛЮДИ ТОЛЬКО С ВИДУ А ТА ОБЫКНОВЕННЫЕ САДИСТЫ К КОТОРЫМ БУМЕРАНГ ВЕРНЕТСЯ БЫТЬ МОЖЕТ С УДЕСЯТИРЕННОЙ МОЩЬЮ !

 8. Пидарасы, вы все! Что то я не заметил ни российских солдат, ни российского флага. На русском языке говорят мллионы и в вашей ебаной Украине тоже. Сосите хуй у лысой обезьяны

  • Послушай их говор, ни один русскоязычный украинец не имеет такой специфичный акцент,это чисто кацапский говор…. слушай

  • Знаєш, хто в Україні розмовляє російською? Ті, що і в Сирії – росіяни. Вагнерівці. Ти ж чув їх мову? Невже не можеш впізнати братів своїх?

 9. Vadim Pikus Подивився всі три частини відео допиту російськими десантниками (в складі військової групи Вагнера) місцевого жителя Сирії. Спочатку його дуже жорстоко катували за допомогою кувалди, трощачи йому кістки. Потім відрізали голову, руки. Потім вирізали у нього на грудях напис: “За ВДВ, за розвідку”, потім підвісили знівечене тіло, облили пальним і спалили. Мене цікавить ось що:
  1. Це вперше в історії людства (!), Коли таке відео стало доступно не спец. службам, а мільйонам людей.
  2. Яка буде реакція світової громадськості на ці факти.
  3. 9 грудня відбудеться саміт. За одним столом будуть сидіти президенти Німеччини, Франції та України з антилюдиною КДБшником. Я не уявляю собі, щоб ці президенти сиділи за одним столом з Усама бен Ладеном, а тут будуть? До чого так ми дійшли?
  Це питання повинні розглядати в ООН! Не можна таке замовчувати, якщо це пропустити, заявивши, що мовляв там хворі на голову садисти, це означає потурати і бути в мовчазной змові з ними.
  З особистого досвіду скажу, на відео звичайні середньо-статичні люди, які не садисти, не під впливом афекту. Таких ми зустрічаємо кожен день на роботі, в транспорті, в школі, в крамницях …..
  Мене цікавить і мовчання наших ЗМІ! Вчора тільки Шустер про це відео розповів. Ми ж пам’ятаємо як проклинали американців за їх знущання над ув’язненими мусульманами в тюрмі Гуантанамо.
  Не для виправдання, а заради справедливості: так, такі події були у всіх війнах, в усі віки, від стародавніх часів. Так, таке було і у нас на Донбасі.
  Я хотів би побачити заяви всіх міжнародних організацій, чия мета захист прав людини, хотів би побачити відкриття справи в суді Гаазі. Дуже хочеться почути реакцію перших осіб держав світу, включаючи і президента України Зеленського, який зі своїм оточенням, багато вже зробив і робить для зближення України з Росією і видалення України від цивілізованого світу. У центрі “Миротворець” стверджують, що ідентифікували трьох російських катів, які присутні на цих відео і раніше вони вже перебували в так званому “Чистилище” сайту. Нагадаю стару істину: “З мовчазної згоди суспільства творяться найжахливіші речі на Землі.”

 10. ЕВГЕНИЙ 17.11.2019 О 12:40

  “Пидарасы, вы все! Что то я не заметил ни российских солдат, ни российского флага. На русском языке говорят мллионы и в вашей ебаной Украине тоже. Сосите хуй у лысой обезьяны”

  Придурок, зачем украинцу разговаривать на русском?!
  Язык, он и в коровы есть! А у нас – МОВА !

  Чамаро е*аное!
  Что-то я вижу тельняшку, слышу, как с русским акцентом разговаривают. Но таким бл*дям как ты – хоть в глаза ссы!

  Мы, в отличии от вас, за деньги убивать никого не идём!

  В Сирии у нас интересов нет, у нас и без Сирии проблем из-за вашей поганой власти, хватает.

  Де*ил б*ядь! Может это и наши наёмники в африке ваших журналистов убили??

  Конечно, мы же везде!

  Если кто-то запачкается – так сразу пальцем тичите, если уж сами – это не мы! Это Америка, Укропы…

  Пфф, жалкие падали. Самый недостойный и жалкий враг – тот, который боится сознаться, даже зная, что ему ничего не грозит.

  Слава Нації!

 11. А на трупе типа китайскими иероглифами написано – “за вдв и разведку” Подскажите, а чьи это войска – ВДВ?

 12. Мокша недороблена, у твоєму спічі зрозуміло лише те, що ти окрім мату не знаєщ ніякої мови…

 13. Я вас поддерживаю! Как такое может остаться без реакции международных организаций!!! Я уверен, что спец. службы видели это видео. И это должен быть международный суд в Гааге, где должны судить эти зверства. И ту страну, которая эти зверства допустила!!!

 14. Вот и забылось писание брат на брата а все ждут какого-то другого конца света а вот она сатана и её лицо истинное,,,,,черти,,,,

 15. “З мовчазної згоди суспільства творяться найжахливіші речі на Землі.”
  Погоджуся з цими словами.
  Адже ці тварі аж нічим не кращі за тих мразей, що таким же чином вбивали українців в Одесі. І залишилися без покарання. І світова спільнота ні півслова не обновилась, що тих відморожениж треба судити за масове особливо жорстоке вбивство, що було заздалегідь сплановане.
  Мразота Стерненко, що наздогнав та зарізав людину, і після цього стримив з місця події.
  Це такі ж самі тварі, що на відео.

 16. ЕВГЕНИЙ: Ты реально долбойоб? В Сирии только русские, и никакие ИХТАМНЕТЫ. Ты не знал?

 17. Да блядь, россияне пидарасы трусливые. И нехуй пиздеть что это не ваши сделали, в полосатых тельняжках только ваши пидарасы могут быть, такую советскую хуйню уже никто кроме россиян не носит.

 18. А показувати кому? Мені – не треба, я і так знаю, як і всі українці знають що воно таке. А прихильникам руського миру нічого ж не доведеш, бо всі докази, щоби вони їх сприйняли або звернули б на них увагу, мають бути завірені в першій московській наторіяльній конторі. Залишається тільки нам звірити проти них, гострити лезо та готуватися до великої війни за виживання – або ми, українці, або оця сволота.

 19. Некоторые праведные украинцы предлагают заживо резать карателей. И чем вы от них отличаетесь? Такое же дерьмо.
  Кто хочет чужой крови, пусть готовится отдать свою.
  Слава Аллаху!

 20. “предлагают заживо резать карателей” – Тим і відрізняємось, що живих ліквідовуємо. А мертвих не ріжемо,а хоронимо по християнські. Тих вбитих ворогів, які по лісам лежить нікому зі своїх не потрібні – тих наші бійці хоронять самі.

 21. Чё,сцыкотно сраные усровоины…!Скоро укров жарить надо…которые по мирным ебошат…твари!

 22. Allah nakazivaet kitaycev za muchenie musulman Uygurcev, Allah i do russkih palachey doberyotsya ochen skoro !!! Pogibshiy musulmanin ot varvorov popodaet v RAY shahidom, a ubivshiy musulmanini budet goret v ADU !!! INSHAALLAH.

 23. Вы смотрите как вата их оправдать питается.
  Мов они не они и тд.. )
  Да вы просто конченные мрази ! Русские мы вас ненавидим всем сердцем !И будем гнать вас с Украины ,до последнего вздоха !”

 24. Моральний та людський фактор взагалі відсутній??? Хлопці, що ж ви робите… щей нахабно насміхаючись?? як би вам було на місці батьків цих мучеників? Це просто жасть, лиш дивлячись відео серце кров’ю обливається..Люди, не зомбуйтесь владою, вона щнищить вас так же як і ви цих невинних людей… Нехай спочиває з Богом а для вас, мабуть, уже вище чекає кара…

 25. В советское время вот так и вырезали миллионов мирных жителей красноармейцы с красной звездой на морде, животные ((( так ещё СССР воевал за этих мразей

 26. Никто не говорит о нации в целом,какой бы национальности они не были -это нелюди без нации веры и человечности,и эти твари завтра вернутся домой в свои семьи с заработанными на крави зверстве деньгами будут кормить своих детей и смотреть спокойно им в глаза,будьте прокляты я булу просить у Бога об этом в каждой молитве АМИНЬЬЬ

 27. Одно мене радує, що рано чи пізно ці катюги повернуться на свою Рассєю-матушку.

 28. СЕВДА, Українці говорять в цілому. Говорять уже сотні років. Тому що нація московитів, саме в цілому, а не поодинці, нищить націю українців, нищить в цілому, а не поодинці. Нищить українську мову і вбиває нашу ідентичність. Цих катюг на світі ще не було, їхніх прадідів ще в планах не було, а московити в цілому, як злоякісне утворення на Землі, уже нищили Уккраїну. Нищили в цілому.

 29. Спектакль ,в котором только дураки поверили, и ище провокаторы аплодировали, а нацикам скажу не лаите на меня , я не русский.

 30. Це і є справжність московської нації, їхнє нутро, яке прогнило не на одне покоління, не має їм прощення, адже саме слово кацап переводиться як живодер і таке інше, не за гарні події їх так називають…

 31. Їбануться можна, і оце вони називають себе нацією, руський їбучій мир, це ж іроди, сини самого путінського диявола. Блять, це ж так їм з рук не пройде, їм та їхнім родинам на все життя…. Будуть ці суки гнить в землі і дуже скоро. Слава Україні!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *