Фонд Порошенка передає кисневе обладнання у Львівський обласний госпіталь


Петро Порошенко під час поїздки у Львів відвідав обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи. У медичний заклад, який лікує хворих на коронавірус, буде поставлене кисневе обладнання, придбане Фондом Порошенка.

Про це повідомляє “5 канал”.

“Ми зробимо все для того, щоб лікарні отримували кисень. Ми впевнені, що кожен кисневий концентратор, кожна станція рятуватиме десятки, сотні пацієнтів. Ми передаємо їх в надійні руки”, – переконаний Петро Порошенко.

Він наголосив, що зараз всі зусилля і ресурси держава має спрямувати на боротьбу з коронавірусом, захист медиків та підтримку людей.

“Ті, хто працює з коронавірусними пацієнтами, мають отримувати 300% заробітної плати. Якщо лікар зараз отримує 8 тисяч, він має отримувати 24. Якщо цього не буде, нехай 5, нехай 10%, але не витримають і поїдуть у Польщу, де так само потрібні, але там платять інші гроші”, – говорить Порошенко.

“Ми будемо вимагати скликання позачергової сесії парламенту. Ми будемо вимагати забезпечення в державному бюджеті вже цього року видатків на ці напрямки. Ми будемо вимагати зупинення крадіжки коштів через програми “великого крадівництва”. За це перед українським народом має бути відповідь”, – наголошує лідер “Європейської солідарності”.

“Ми намагаємось допомагати лікарням по всій Україні. В лютому-березні, – і лікарі можуть підтвердити, була жахлива ситуація із засобами захисту, коли були розпродані маски з складів. Жахлива ситуація була і залишається з тестами”, – нагадав Порошенко.

Народний депутат з фракції “Європейська солідарність”, кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка зазначив, що міська влада нарешті придбала 10 тисяч тестів по ціні 240 гривень. Однак, за його інформацією, такі тести можна було купити за 170 гривень, тобто міський бюджет переплатив 700 тисяч гривень.

“Як можна на тестуванні заробляти, красти 700 тисяч гривень, для мене залишається незрозумілим. Ми повинні провадити масове безкоштовне тестування, але на цьому ніхто не має права займатися корупцією і хабарництвом”, – наголошує Синютка.

“Мені приємно було почути, що Олег Синютка, коли був головою ОДА, питання енергоефективності, забезпечення лікарні поставив у перший пріоритет, йому не треба було ні з ким радитись, бо це вже були переваги децентралізації. Я переконаний, що ці питання ми маємо вирішувати протягом днів, навіть не тижнів-місяців. Віддайте гроші громаді – і громада сама і дуже швидко владнає питання забезпечення фінансової підтримки лікарів, тестів, закупівлі обладнання, оснащення киснем. Я твердо за це битимуся, а “Європейська солідарність” підтримуватиме”, – наголошує Петро Порошенко.

Нагадаємо, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко в Рівному зустрівся із місцевими підприємцями. Він розкритикував бездумне запровадження так званого локдауну вихідного дня, через який підприємці вийшли під стіни Верховної Ради. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *