Електроважмаш, який у 2018 вийшов на прибуток, виготовив партію електродвигунів для українських тролейбусів «Барвінок»


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Харківський державний завод «Електроважмаш» є найбільшим виробником тягових електродвигунів для міського електротранспорту та залізниць. Крім цього підприємство випускає великі генератори для теплових, атомних і гідроелектростанцій.

  • Нагадаємо, у 2018 році один із найбільших заводів в регіоні подолав кризу, забув про кредити і лише на українських контрактах заробив цього року 1.5 млрд. грн. Ще три роки тому підприємтство мало стомільйонні збитки, а цього року отримало прибуток понад 2 млрд. грн. За 2 роки обсяги виробництва «Електроважмашу» зросли в 1,5 рази, а зарплати – на 70%.

На заводі завершили випуск партії з чотирьох тягових електродвигунів АД-903 для тролейбусів «Барвінок», які виробляються в Чернігові. Підприємство вже відправило тягові електродвигуни на Чернігівський автозавод. З усього видно, цими тяговими двигунами будуть укомплектовані тролейбуси «Барвінок» для Черкас, де дилер Чернігівського автозаводу — компанія «Еталон-лізинг» виграла тендер на постачання 3 тролейбусів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Відзначимо, що тягові електродвигуни виробництва «Електроважмашу» використовують практично всі українські виробники електротранспорту. Зокрема харківський завод випускав тягові електродвигуни різних типів для українських трамваїв компаній «Татра-Юг» і «Електронтранс». Що стосується двигунів для тролейбусів, то їх у харків’ян закуповують заводи з Луцька, Львова та Чернігова.

Ще один великий завод, що випускає різні тягові двигуни для транспорту знаходиться в місті Сміла.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *