Флагман машинобудування країни «Електроважмаш» вийшов на прибуток


За 2 роки обсяги виробництва «Електроважмашу» зросли в 1,5 рази, а зарплати – на 70%, – передає прес-служба Харківської ОДА.

Один із найбільших заводів в регіоні подолав кризу, забув про кредити і лише на українських контрактах заробив цього року 1.5 млрд. грн. Ще три роки тому підприємтство мало стомільйонні збитки, а цього року отримало прибуток понад 2 млрд. грн.

За словами в.о. директора ДП «Електроважмаш» Дмитра Костюка, наступного року підприємство розраховує отримати зростання прибутку на більш ніж 40% і збільшити зарплати на 15%.

«Ми виграли практично всі контракти, конкурси на які проводила компанія «Укргідроенерго». Виконуємо спільно з цією компанією реконструкцію всіх гідроелектростанцій Дніпровського каскаду. Також уклали низку закордонних контрактів. Історичний контракт ми підписали – вперше за 15 років – це постачання на ринок Бангладеш. Починаємо брати участь у модернізації рухомого складу країн Балтики та Польщі. Такі закордонні контракти у підприємства – вперше за останні 20 років. Вперше ми дивимося в наступний рік впевнено», – сказав Дмитро Костюк.

На даний момент на заводі «Електроважмаш» працює понад 4000 робітників, середня зарплата робітника – близько 10,5 тисячі гривень. За словами керівника підприємства, зараз відкрито понад 400 вакансій: заводу потрібні як робочі, так і адміністративні фахівці.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *