Дипломатичний фронт розслаблено спочиває на лаврах жертовної роботи ЗСУ


ДИПЛОМАТИЧНИЙ ФРОНТ ЛЕЖИТЬ?

📍Коли зараз підсміюються над термінами, які увійшли в моду: “боєць економічного фронту”, “боєць пісенного фронту”, “фронтовик стояння на планці” тощо, ми хотіли б виділити один, дійсно, фронт окрім ЗСУ, який має грандіозне значення.

🇺🇦 Це дипломатичний фронт.

Це той фронт, який є крилом фронту Збройних сил України. Той фронт, де вершиться наша Перемога над агресором, де реально б’ється наш ворог, де його можна “нагинати” і “виводити на чисту воду”, де агресора можна “копати” цілим світом вкупі.

🇺🇦Це крило потужно і ефективно працювало в перші роки російсько-української війни.

Наші дипломати змусили світ вперше в світовій історії запровадити санкції проти рф, і банально змусили визнати московію агресором.

🇺🇦Українці досі ще не оцінили грандіозність ситуації, коли вперше російський газпром був винний Україні грошей. Коли ми нарешті перестали купувати газ в рф і включили лічильник днів, відколи Україна “послала” москвинів.

🇺🇦Згадайте, як це було: https://myrotvorets.news/…

Згадайте роботу на теренах дипломатичного фронту у ситуації з захопленими моряками і рішення Міжнародного трибуналу з морського права про повернення кораблів і українських моряків.

Детальніше: Росія хотіла “втюхати” захоплені кораблі як речові докази, але Україна на це не погодилася, і РФ передала їх у межах рішення Міжнародного морського трибуналу.

⚫️Вже з цієї перемоги України новиє молодиє ліца і сам Зеленський зробили шапіто, вдаючи, що не розуміють, що коїться і не чули про рішення трибуналу (“вєрнітє пацанов”).

⚫️Ось і зараз, цей дипломатичний фронт думав їхати на лаврах перемог ЗСУ, коли світ пишається нами і допомагає сильним.

А пахати треба без зупину. Па-ха-ти.

Емоційна концентрація світу на Україні не вічна. Потрібна робота над двопартійною підтримкою у США в тому числі. Зі всіма треба працювати, відстоювати інтереси України, а не спочивати на лаврах жертовної роботи ЗСУ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *