Душ, бібліотека, пральна машина: На залізничному вокзалі Києва відкрили комфортну залу для українських воїнів


1 жовтня, на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський відбулося відкриття зали очікування для військовослужбовців, яку нещодавно переобладнали з депутатської зали.

Повідомляється, що зала працюватиме цілодобово, а розташована вона на першому поверсі будівлі Центрального вокзалу столиці, передає Аrmy Іnform.

Впродовж двох тижнів відкриємо такі самі зали у шести основних українських містах. Ми беремо зобов’язання за місяць відкрити такі зали в усіх обласних центрах, — зазначив керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

У новій залі очікування створено всі умови для того, щоб захисники країни могли відпочити й привести себе в порядок. Зокрема у приміщенні обладнано санітарні кімнати, буфет, душ, камеру схову, бібліотеку. Окрім цього, встановлено пральну машину, прасувальну дошку з праскою, крісла, телевізор, холодильник, розетки Wi-Fi, камери спостереження.

Спільно з громадськими активістами і волонтерськими організаціями у кімнаті відпочинку забезпечуватимуть умови для психологічної реабілітації й дозвілля військовиків.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *