Цивільні журналісти пройшли вишкіл в умовах наближених до бойових дій для роботи на передовій


28 вересня, на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України в смт Десна Чернігівської області відбулися практичні заняття в рамках чергового курсу для цивільних журналістів, які працюватимуть у районі операції Об’єднаних сил.

Досвідчені інструктори 169-го навчального центру у кількох місцях провели з представниками ЗМІ заняття з тактичної медицини, правил поводження з вибухонебезпечними предметами та основ поведінки на опорному пункті в районі бойових дій, повідомляє Аrmy Іnform.

  • Військові сапери розповіли журналістам правила поводження з вибухобезпечними предметами та навчали, як діяти у разі виявлення підозрілих предметів під час роботи на Сході України.
  • Під час інтенсивних тренувань з тактичної медицини цивільні журналісти навчилися надавати першу медичну допомогу собі та іншим, зокрема користуватися аптечками, кровоспинними та іншими медичними засобами.
  • Крім цього, журналісти побували на майже справжніх бойових позиціях під час практичного заняття, що тривало на взводному опорному пункті. Там вони тренувалися діяти у разі потрапляння під ворожі обстріли, визначали на слух початок артилерійського вогню з боку противника та загалом оволодівали навичками поведінки під час перебування безпосередньо на бойових позиціях.
  • Практичні заняття, майстер-класи й тренування проходили з максимальним наближенням до реальних бойових умов, супроводжувалися активним застосування імітаційних, димових, звукових засобів і холостих пострілів.

Ми випробували на собі адреналін, драйв, емоції і водночас хвилювання. Віримо, що після такого вишколу впевненіше почуватимемося поряд із нашими захисниками. Ми здобули позитивний досвід, – ділилися враженнями журналісти.

Наприкінці практичних занять тимчасовий виконувач обов’язків начальника Управління комунікацій і преси Міністерства оборони України полковник Олександр Мотузяник вручив випускникам курсу прескарти першого рівня акредитації, які дають цивільним журналістам можливість та правові підстави у подальшому виконувати редакційні завдання безпосередньо на бойових позиціях.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *