Чергова Super Puma для системи авіабезпеки МВС приземлилась в Україні


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

На аеродромі Ніжинського авіаційного загону приземлився перший цього року вертоліт Н225 Super Puma виробництва Airbus Helicopters (Франція) для системи авіабезпеки МВС країни, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу міністерства.

Як нещодавно повідомляв Myrotvorets News, з метою проведення моніторингу наслідків стихії на Прикарпатті було проведено обліт території області мобільного оперативною групою ДСНС України. Ця місія стала першою для гелікоптерів H225 у складі ДСНС України.

“У нас чергове свято, чергове отримання Н225 у рамках контракту. Це ще один зразок сучасного транспортного засобу, який виконуватиме завдання в Системі авіаційної безпеки МВС. Пілотування з Франції в Україну цього вертольота виконували наші пілоти. Це був тривалий переліт у 2500 кілометрів, істотний виклик і хороша перевірка навичок нашого екіпажу”, – цитує прес-служба заступника міністра внутрішніх справ Сергія Гончарова.

Раніше Арсен Аваков повідомив, що у 2019 році авіаційну систему МВС поповнять п’ять нових вертольотів.

Три вертольоти Н225 отримають рятувальники та нацгвардійці, ще два вертольоти Н125 буде передано Льотній академії МВС у Кременчуці для навчання пілотів у 2019 році.

Також Аваков розповідав, що майже рік тому було підписано контракт з Airbus Helicopters на постачання 55 вертольотів для створення Єдиної системи авіаційної безпеки та захисту МВС, і вже сьогодні чотири вертольоти Н225 виконують завдання з цивільного захисту на території України.

Нагадаємо, пілоти ДСНС та Національної гвардії України почали тренувальні польоти на модернізованих вертольотах Н-225 Super Puma. Про це повідомили у Департаменті комунікації МВС.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *