Британські офіцери навчатимуть наших вояків службі на морі та боям у місті


Офіцери збройних сил Великої Британії почали в Україні новий раунд програми ORBITAL з підготовки українських військових за стандартами НАТО. Курси бойової підготовки за програмою ORBITAL триватимуть до трьох тижнів.

Про це пише Defense Express з посиланням на АрміяInform.

Зокрема, в Одесі екіпаж патрульного корабля HMS Trent Королівських ВМС почав програму двотижневої підготовки для військовослужбовців ВМС України.

В рамках такої програми уже відбулись показові тренування з боротьби за живучість корабля та організації польотів бортового гвинтокрила.

Також нашим військовим морякам британські колеги показали спеціальне обладнання та спорядження HMS Trent.

Наступне на черзі – заняття з організації корабельної служби та планування повсякденної діяльності, навчання по проведенню доглядових операцій та проведенню стрільб, і як фінал – спільні тренування типу PASSEX кораблів ВМС України та Великої Британії.

Паралельно британські інструктори почали у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного свій тритижневий курс.

Його мета – підготовка українських військових по веденню бойових дій в урбанізованій місцевості.

Викладачами цього курсу будуть зокрема офіцери та сержанти британської армії.

Сам курс включатиме в себе теорію та практичні вправи на навчальних місцях, де будуть відображені елементи міської забудови та урбанізованої місцевості.

Слухачі цих курсів складуть тести, у випадку успіху – отримають сертифікати та й зможуть викладати уже своїм колегам із Збройних Сил України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.