94 родини розвідників отримали ключі від службових осель у декількох містах України


20 травня відбулася приємна для будь-якої родини військовослужбовця подія – ще 94 розвідника отримали ключі від службових осель із високим рівнем комфорту.

Нагадаємо, 8 грудня минулого року служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України повідомила про те, що в Києві службове житло отримали 38 родин воїнів- розвідників.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Вітаючи новоселів, начальник ГУР МО України полковник Кирило Буданов зазначив: 

“Захищаючи інтереси України в умовах російської збройної агресії, ви повинні бути спокійними за ваших рідних, упевненими, що ваші дружини й діти всебічно захищені та мають належні умови проживання. Наша амбітна мета – розв’язати питання квартирної черги. Я вважаю, що це є важливим чинником для подальшого поліпшення умов військової служби, запорукою віри в краще майбутнє та нашу спільну перемогу. Адже від якісного й ефективного виконання комплексу завдань, які покладаються на воєнну розвідку, залежить прийняття стратегічних рішень, пов’язаних із національною безпекою України. Вдячний кожному з вас за сумлінну службу й наполегливу копітку працю та щиро вітаю з новосіллям!”, – наголосив керівник воєнної розвідки України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *