Автопарк Держспецзвʼязку поповнився новими командно-штабними машинами


Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України отримала у межах планової заміни застарілого обладнання нові командно-штабні машини.

Про це інформує Мілітарний.

Завдяки цьому територіальні вузли урядового зв’язку отримають сучасні радіорелейні станції, командно-штабні машини та автомобілі підвищеної прохідності спеціального призначення.

Відповідно до підписаних договорів у 2021 році дев’ять автомобілів підвищеної прохідності спеціального призначення вже передано до територіальних підрозділів Держспецзв’язку.

Закуплені нові машини дали можливість підвищити мобільність та оперативність розгортання польових вузлів урядового зв’язку. Решту техніки за підписаними контрактами Держспецзв’язку має отримати у цьому та наступному роках.

«Закуплені радіорелейні станції надійніші, економніші та мають більший моторесурс порівняно зі старими автомобілями. Окрім того, такі станції оснащені сучасними засобами телекомунікацій та забезпечують повний перехід на цифрові технології», – повідомили у Держспецзв’язку.

Командно-штабні машини оснащені сучасними системами життєзабезпечення та надають більш комфортні побутові умови для військовослужбовців, які здійснюють управління вузлами зв’язку в польових умовах.

Також у грудні в Держспецзвʼязку перевірили готовність системи спеціального зв’язку на випадок посилення військової агресії проти України.

У 2020 році повідомлялося, що Україна переоснащує територіальні вузли урядового зв’язку на нові польові комплексні апаратні машини Д-14МУ. Виготовляє ці апаратні вітчизняне підприємство «Київприлад». Тоді голова Держспецзв’язку відвідав київський завод, де ознайомився з роботою комісії Адміністрації Держспецзв’язку з прийому чергової партії польових комплексних апаратних Д-14МУ.

Польова комплексна апаратна машина Д-14МУ 

Прийом партії польових комплексних апаратних Д-14МУ відбувався в рамках поступового переозброєння територіальних вузлів урядового зв’язку Держспецзв’язку сучасними цифровими засобами урядового зв’язку.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *