Авто колишньому розвіднику подарувала міська громада Вінниці


Розвідник групи спеціального призначення загону спеціального призначення 73 морського Центру спеціальних операцій, старший матрос  Володимир Каширцев отримав сертифікат на суму понад 400 тисяч гривень на придбання автомобіля.

Як повідомив інформаційний портал «Моя Вінниця», цільову матеріальну допомогу захиснику України надала Вінницька міськрада.

Традиційно, щороку у Вінниці напередодні відзначення Дня захисника України учасникам АТО вручають сертифікати на придбання автомобілів.  Загалом колишні бійці отримали вже 14 авто.

Володимир Каширцев захищав незалежність нашої держави на сході України з серпня 2014 року.  Брав участь в бойових діях в районі населених пунктів Мар’їнка, Попасна, Кримське, Широкіне. В районі населеного пункту Водяне отримав важке поранення –  мінно-вибухова травма, вогнепальне поранення з переломами обох гомілок, травматична ампутація лівої гомілки.

Сертифікат захиснику країни вручив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Він наголосив, що пишається такими земляками.

Володимир Каширцев удостоєний низки нагород.

  • Одна з них — за відвагу і сміливість, це медаль «Матрос Кошка», який також родом з Вінниччини.
  • Глава держави нагородив Каширцева медаллю «Захисник Вітчизни» та відзнакою «За участь в АТО».
  • Міністр оборони удостоїв нагрудного знака «За зразкову військову службу».
  • Союз ветеранів військово-морської розвідки нагородив побратима відзнакою «За незламність духу».

Володимир Каширцев каже, що для нього День захисника України – це велике свято.  І в цей день обов’язково зустрінеться з побратимами. 

«Я у Вінниці виріс і живу. У 2014 році пішов добровольцем у військову частину 3008. У 2015 році пішов на службу по контракту. У Донецькій області під час бойових дій втратив ногу, наступив на міну. Уже бачив свою автівку – Ravon R4. Це моя перша особиста машина. Я від неї в захваті. Дякую, що за мене не забули, і я її отримав. Ця машина дуже полегшить моє життя, я швидше зможу пересуватися по місту у справах», – ділиться враженнями Володимир Каширцев

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *