Авіація ВМС отримала на озброєння модернізований Мі-8МСБ


Авіація ВМС ЗС України отримала на озброєння відремонтований та модернізований на підприємстві “Мотор-Січ” гелікоптер Мі-8МСБ-В.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела.

Зазначають, що відповідний борт у звичній “моторівській” лівреї вже прибув на територію 10-ї морської авіаційної бригади ВМС ЗС України у Кульбакіно, що неподалік Миколаєва.

  • На модернізованому гелікоптеру Мі-8МСБ-В встановлений новий двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило покращити його характеристики, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.
  • Не гелікоптері встановлені теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.
  • Мі-8МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння.
  • Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків.

Нагадаємо, що восени 2018-го року стало відомо про випробування гелікоптера типу Мі-8МСБ-В з оптико-електронним модулем для виявлення цілі та наведення ракети (ПМ-ЛКТ) під час стрільб керованою ракетою Р-2В протитанкового ракетного комплексу «Бар’єр-В», розробки та виробництва КБ «Луч».

Окрім цього ведеться низка інших розробок по модернізації гелікоптера.

Так нещодавно українська компанія ПАТ “Мотор-Січ” представила “скляну кабіну” нової версії модернізації гелікоптера Мі-8МСБ:

Минулого року на озброєння авіації ВМС надійшов багатоцільовий гелікоптер Ка-226, який понад 10 років тому був придбаний для Державної служби з надзвичайних ситуацій, проте так і не експлуатувався та перебував на зберіганні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *