Авіабаза Рамштайн: Стратегічне рішення переходу на західні калібри та техніку


Швидко надолужуємо втрачений час і втрачені можливості.

Перехід на стандарти НАТО, на калібри НАТО, розробка нової української зброї уже з калібром НАТО (зокрема 155-мм самохідна гаубиця “БОГДАНА”), спільні тренування з НАТО, українські льотчики, які брали участь у дозаправці в повітрі американських літаків тощо.

Все було. А потім загальмувало. І щодо ризиків блокування переходу на стандарти НАТО попереджали військовики, які починали ці процеси.


Гарна новина в тому, що нарешті втихомирились антинатівські кампанії і почалась продуктивна робота.

Що було прийнято та обговорено на американській авіабазі Рамштайн у Німеччині під час зустрічі представників оборонних відомств понад 40 країн.

▪️ Ухвалено стратегічне рішення переходу на західні калібри та техніку. Зокрема, Україна вже отримує артилерію калібру 155-мм. Поступово це забезпечить повну взаємосумісність української армії з арміями країн НАТО, що стане значним посиленням східного флангу Альянсу.

▪️Українські воїни вже деякий час опановують західну зброю. Цю роботу не афішували, щоб забезпечити комфорт партнерам. Зараз навчальні програми будуть масштабовані і поширені навіть на ті зразки озброєнь та техніки, щодо надання яких Україні поки немає політичних рішень.

▪️Загалом коаліція в підтримку України проти кремлівського зла посилюється.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *