Атомні електростанції витісняють теплоелектростанції на вугіллі. Частка атомних електростанцій у загальному виробництві електроенергії перевищила 61%


Частка генерації електроенергії атомними електростанціями (АЕС) у загальному виробництві електроенергії в Україні перевищила 61%. Такі дані оприлюднило МІністерство енергетики та вугільної промислововсті України, – повідомляє Українська енергетика.

За 22 доби серпня частка АЕС зросла з 54% (за результатами липня-2018) до 61%. За цей час загальне виробництво електроенергії скоротилось на 0,8% порівняно з аналогічним періодом 2017 року – з 8,768 млрд кВт•год до 8,7 млрд кВт•год.

Доля виробництва електроенергії на теплоелектростанціях (ТЕС) скоротилась з 37% у липні-2018 до 29% у серпні.

“Ситуація в енергетиці стабільно прогнозована, з 15 атомних блоків в безперебійному режимі працюють 12. У минулому році більше навантаження лягало на ТЕС, оскільки на АЕС проводилися ремонти, відповідно більше спалювалося і вугілля”, – заявив віце-прем’єр-міністр Кістіон.

За даними Міненерговугілля, у першому півріччі 2018 року доля АЕС складала 51,7%.

Для довідки: НАЕК “Енергоатом” оператор чотирьох діючих атомних електростанцій в Україні. Експлуатує 15 енергоблоків, загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *