27 нових службових авто Suzuki Vitara поповнили автопарк поліції Дніпропетровщини


Головне управління Національної поліції у Дніпропетровській області отримало 27 легкових автомобілів спеціального призначення Suzuki Vitara для 22 районних підрозділів поліції, – повідомляє Урядовий портал.

У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Голова Нацполіції Сергій Князєв.

«Ворог зрозумів, що ми маємо сильну армію, і Україну не знищити. Тому намагається підірвати стабільність нашої держави зсередини – через п’яту колону, провокаторів і злочинців. Зупинити їх може український народ зусиллями новоствореної Національної поліції», – сказав він.

Міністр внутрішніх справ сказав, що розбудова матеріально-технічної бази підрозділів поліції – запорука зростання ефективності їх роботи.

Він додав, що за основними технічними параметрами саме Suzuki Vitara є найбільш економічно доцільними позашляховими автомобілями для використання.

Авто придбані за кошти місцевих бюджетів у рамках реалізації Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Дніпропетровської області на період до 2020 року. Ключі від них вручили для службового використання підрозділам поліції в Дніпропетровській області. Полк поліції особливого призначення отримав 4 автомобілі, корпус оперативно-раптової дії – 1, Дніпровський відділ поліції – 10, Криворізький – 3, Кам’янський – 2, Жовтоводський – 2, Нікопольський – 2, по одному авто отримали Новомосковський, Павлоградський та Синельниківський відділи.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *