Анатолий Гаврилов (Viva962): право на прапор Палау отримало судно, яке знаходиться в Севастополі


Танкер “Анатолий Гаврилов” прибув в порт Севастополь наприкінці 2014 року з метою ремонту, порушивши тим самим Державний кордон України. 5 років порушник простояв у порту, і тепер власники мають намір вивести судно з закритого порту в окупованому Криму та перегнати його в Індію для розборки на металобрухт, для чого оформили право на прапор в Морській адміністрації Палау. Однак задумана ними дія порушує суверенні права України та йде всупереч з міжнародним правом, суб’єкти якого визнають незаконність окупації Криму.

Судно “Анатолий Гаврилов” (IMO: 8878764, MMSI: 273321090, Call Sign: UFKR, Flag: Russia [RU]) зайшло в Севастополь 28.11.2014, власники мали намір відремонтувати його на судноремонтному заводі “Южный Севастополь“.

Судно вимкнуло AIS 07.07.2018 в Севастополі.

На сторінці “Анатолий Гаврилов” на порталі МарінТрафік розміщено багато фотографій танкера в Севастополі, які підтверджують його перебування в закритому кримському порту.

В мережі ми знайшли 2 рішення суду, в яких згадується танкер “Анатолий Гаврилов”. Перший документ від 02.11.2017, це рішення суду, який розглядав позов моряків щодо зарплати, тут Штейнберг В.А. є представником відповідача – Global Star International Limited – U.A.E. (Глобал Стар Интернейшинел Лимитед О.А.Э.) (Free Trade zone P.O. BOX 32045, Dubai, UAE (Свободная Зона, почтовый ящик 32045, Дубай, Объединенные Арабские Эмираты).

Другий документ від 22.11.2018, в ньому Штейнберг вже фігурує як позивач, рішенням суду позов задоволено.

Штейнберг В.А. обратился в суд с исковым заявлением в котором поставил вопрос о взыскании с Global Star International Limited – U.A.E. (Глобал Стар Интернейшинел Лимитед О.А.Э.) (Free Trade zone P.O. BOX 32045, Dubai, UAE (Свободная Зона, почтовый ящик 32045, Дубай, Объединенные Арабские Эмираты) сумму заработной платы за период с 12.06.2017 года по 28.08.2018 года в размере 2834620,98 руб.

Требования иска мотивированы тем, что истцу, работающему в должности суперинтенданта судна «Механик Гаврилов» в указанный период работодателем не выплачивалась заработная плата.

В судебном заседании истец Штейнберг В.А. требования иска поддержал.

Представитель ответчика Белоусов А.А. против оснований и размера исковых требований не возражал, наличие задолженности мотивировал финансовыми затруднениями у компании.

Суддя, який розглядав справу, громадянин України Моцний Микола Володимирович (Моцный Николай Владимирович) знаходиться в Чистилище на сайті Центру Миротворець як зрадник та посібник окупантів.

За інформацією бази Еквазіс у судна “Анатолий Гаврилов” з жовтня 2019 було змінено назву, власника, менеджмент, а також отримано сертифікат на прапор Палау.

Російська база реєстрації суден показує стару і нову назву судна.

Ми вирішили перевірити нову назву танкера на порталі Марінтрафік. І знайшли ще одну сторінку – VIVA962 (MMSI: 511100218, Flag: Palau [PW]).

ШиппінгЕксплорер також містить 2 сторінки цього судна.

В базах судноплавства вже вказано порт призначення – ALANG.INDIA, отже ми зробили висновок, що судновласники мають намір перегнати судно в Аланг (Індія), який за останні три десятиліття став головним світовим центром розбивання суден. А ця операція пов’язана з порушенням Державного кордону України, що судновласники усвідомлюють, тому оформили для танкера нові документи і зробили фейкові сторінки судна на МарінТрафік і ШиппінгЕксплорер.

Цікаво, як Морська адміністрація Палау оформила право на прапор судну, яке знаходиться в закритому порту Севастополь в окупованому Криму, будь-яке переміщення якого призведе до порушення міжнародних норм морського судноплавства? Можливо судновласники надали неправдиві свідчення при реєстрації.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *