Анатолий Гаврилов (Viva962): право на прапор Палау отримало судно, яке знаходиться в Севастополі


Танкер “Анатолий Гаврилов” прибув в порт Севастополь наприкінці 2014 року з метою ремонту, порушивши тим самим Державний кордон України. 5 років порушник простояв у порту, і тепер власники мають намір вивести судно з закритого порту в окупованому Криму та перегнати його в Індію для розборки на металобрухт, для чого оформили право на прапор в Морській адміністрації Палау. Однак задумана ними дія порушує суверенні права України та йде всупереч з міжнародним правом, суб’єкти якого визнають незаконність окупації Криму.

Судно “Анатолий Гаврилов” (IMO: 8878764, MMSI: 273321090, Call Sign: UFKR, Flag: Russia [RU]) зайшло в Севастополь 28.11.2014, власники мали намір відремонтувати його на судноремонтному заводі “Южный Севастополь“.

Судно вимкнуло AIS 07.07.2018 в Севастополі.

На сторінці “Анатолий Гаврилов” на порталі МарінТрафік розміщено багато фотографій танкера в Севастополі, які підтверджують його перебування в закритому кримському порту.

В мережі ми знайшли 2 рішення суду, в яких згадується танкер “Анатолий Гаврилов”. Перший документ від 02.11.2017, це рішення суду, який розглядав позов моряків щодо зарплати, тут Штейнберг В.А. є представником відповідача – Global Star International Limited – U.A.E. (Глобал Стар Интернейшинел Лимитед О.А.Э.) (Free Trade zone P.O. BOX 32045, Dubai, UAE (Свободная Зона, почтовый ящик 32045, Дубай, Объединенные Арабские Эмираты).

Другий документ від 22.11.2018, в ньому Штейнберг вже фігурує як позивач, рішенням суду позов задоволено.

Штейнберг В.А. обратился в суд с исковым заявлением в котором поставил вопрос о взыскании с Global Star International Limited – U.A.E. (Глобал Стар Интернейшинел Лимитед О.А.Э.) (Free Trade zone P.O. BOX 32045, Dubai, UAE (Свободная Зона, почтовый ящик 32045, Дубай, Объединенные Арабские Эмираты) сумму заработной платы за период с 12.06.2017 года по 28.08.2018 года в размере 2834620,98 руб.

Требования иска мотивированы тем, что истцу, работающему в должности суперинтенданта судна «Механик Гаврилов» в указанный период работодателем не выплачивалась заработная плата.

В судебном заседании истец Штейнберг В.А. требования иска поддержал.

Представитель ответчика Белоусов А.А. против оснований и размера исковых требований не возражал, наличие задолженности мотивировал финансовыми затруднениями у компании.

Суддя, який розглядав справу, громадянин України Моцний Микола Володимирович (Моцный Николай Владимирович) знаходиться в Чистилище на сайті Центру Миротворець як зрадник та посібник окупантів.

За інформацією бази Еквазіс у судна “Анатолий Гаврилов” з жовтня 2019 було змінено назву, власника, менеджмент, а також отримано сертифікат на прапор Палау.

Російська база реєстрації суден показує стару і нову назву судна.

Ми вирішили перевірити нову назву танкера на порталі Марінтрафік. І знайшли ще одну сторінку – VIVA962 (MMSI: 511100218, Flag: Palau [PW]).

ШиппінгЕксплорер також містить 2 сторінки цього судна.

В базах судноплавства вже вказано порт призначення – ALANG.INDIA, отже ми зробили висновок, що судновласники мають намір перегнати судно в Аланг (Індія), який за останні три десятиліття став головним світовим центром розбивання суден. А ця операція пов’язана з порушенням Державного кордону України, що судновласники усвідомлюють, тому оформили для танкера нові документи і зробили фейкові сторінки судна на МарінТрафік і ШиппінгЕксплорер.

Цікаво, як Морська адміністрація Палау оформила право на прапор судну, яке знаходиться в закритому порту Севастополь в окупованому Криму, будь-яке переміщення якого призведе до порушення міжнародних норм морського судноплавства? Можливо судновласники надали неправдиві свідчення при реєстрації.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *