Агент “Казбек” та його злочини проти України (ч.10)


Ітогі подвєдьом! Це буде узагальнений матеріал про факти Державної зради Андрія Портнова, які ми дослідили у попередніх публікаціях.

З метою надання допомоги СБУ та ОГПУ, перед тим, як перейти до серії публікацій осіннього сезону 2020 про підривну антиукраїнську діяльність державного зрадника і агента Кремля Андрія Портнова, ми прийняли рішення викласти узагальнений матеріал про попередні дослідження Центру “Миротворець” злочинів агента Казбека проти України.

В першій статті серії розслідувань стосовно державної зради Андрія Портнова, яку Центром “Миротворець” було оприлюднено 1 липня 2020, ми повідомили, що при аналізі дампу радника путіна-суркова Бориса Рапопорта (в якого Портнов знаходився на зв’язку), нами встановлено три адреси електронної пошти, власником яких був Портнов Андрій Володимирович.

Ці адреси об’єднує між собою 7-значне число – номер телефона з квартири Портнова на Оболоні:

Для здійснення сталого зв’язку зі своїми кураторами у Кремлі Портнов час від часу змінював пошту, однак залишав в структурі її префікса свій 7-ми значний київський телефонний номер, напевно це відбувалось за домовленістю, для впізнаваності.

На час публікації Миротворцем першої статті про Державну зраду А.Портнова, в дампі Рапопорта було виявлено 19 його листів.

В другій статті ми показали, що зрадник Батьківщини А.Портнов листувався не тільки з Б.Рапопортом, але й з В.Сурковим. Наші дослідники перевірили встановлені поштові адреси в дампі пошти приймальні Суркова, який давно опублікований і досліджений. Там було знайдено 2 листи від Портнова в яких містилися переслані з України документи про Олександра Шепелєва, депутата Верховної Ради 5 і 6 скликань. Шепелев підозрювався в скоєнні низки замовних вбивств та інших злочинах, переховувався в Європі, був виданий Україні в березні 2014. Він втік з лікарні в липні 2014 року, зник в РФ.

В інтересах Кремля Портнов використовував депутатів Верховної Ради України. Портнов пересилає в Кремль проект заяви до Міжнародного кримінального суду. Була задумана інформаційна операція проти України, намагання дискредитації на міжнародній арені української влади. Цю заяву через тиждень після того як з нею ознайомився Рапопорт, було зареєстровано у Верховній Раді депутатом від компартії.

Депутати ВР України, які були пов’язані з “Казбеком”, свідомо працювали на російського агресора з самого початку війни. За ініціативою Портнова депутат Ірина Бережна відправила до генпрокуратури запит, в якому є вивідування, фейкова інформація, брудне накидування на людей, які почали захищати країну в той непростий час (травень 2014 року). Також в статті наведені дані, як через Портнова Кремль отримує документи з Адміністрації Президента України. Це 2 законопроекти, один отриманий за 10 днів до того, як він був внесений до Верховної Ради, другий за 1 день. В Адміністрації Президента Порошенко працював кріт, який зливав інформацію Портнову, і через якого вона потрапляла в Кремль, – роблять висновок автори статті.

Завдяки Портнову Кремль створив в Україні цілу мережу т.зв. “правозахисних” організацій, які працюють на користь російського агресора.

Портнов в інтересах і за кошти російського агресора свідомо брав участь і особисто керував інформаційними операціями проти низки галузей економіки України.

В сьомій частині йдеться про Кремль, Портнова й Пашинського.

Про допомогу Портнова російському агресору на юридичному фронті йдеться у восьмій частині нашого розслідування.

Про те, як зрадник Батьківщини і агент кремля за сумісництвом Андрій Портнов допомагав російському агресору “розчленувати” Україну.

Дамп пошти кремлівського чиновника Бориса Рапопорта викладено Центром Миротворець у відкритий доступ 26 травня 2020 року.

Ми вдячні всім дослідникам, які вивчали ці важливі документи, які фіксують злочини російського агресора проти України.

Перш за все відмітимо спільноту Kiborg.org, яка досліджувала цей дамп ще до публікації його на ресурсі нашого Центру. Предметом їх досліджень були матеріали 2018-2020 років, коли Борис Рапопорт працював в адміністрації президента РФ вже у іншому відомстві, під керівництвом Сергія Кирієнка, і займався питаннями внутрішньої політики. Матеріали, досліджені нашими колегами з Kiborg.org, є важливими для розуміння, як впливає Кремль на російське населення.

Про втручання Кремля в вибори в РФ, використання ЗМІ та інших медіа в інтересах влади в умовах розповсюдження COVID-19. Наприклад, тут є епізод, в якому кремлівські технологи визначили ризикованим, якщо повідомлення про закінчення карантину буде йти від влади, і вирішили, що його мають зробити лікарі. В дампі відображено, як вони спочатку спланували розповсюдити цей меседж через доктора Леоніда Рошаля, а потім відзвітували про виконання завдання. Також це підтверджується відкритими джерелами.

Дамп електронної пошти помічника Суркова і організація маніпулювання свідомістю людей владою РФ

Про управління суспільною свідомістю, інформаційні засоби впливу, використання експертів йдеться у другій статті. Особливо цікавий тут епізод з Навальним. В Кремлі постійно відслідковують ситуації, які можуть представляти ризик для влади, не для держави чи суспільства, а саме для влади. І для таких ситуацій пропонуються рішення. Так, в листопаді 2019 року Олексій Навальний подав в суд позов до Путіна щодо розгонів протестів, таку ситуацію кремлівські технологи визначили як ризиковану, й було розроблено цілий медіа-план, як вони будуть мочити Навального. Зокрема, в документі прописані підконтрольні Кремлю експерти, ЗМІ, телеграм-канали, через які збиралися розганяти заплановані меседжі.

(РапопортLeaks2) Управління суспільною свідомістю: популізм, експерти, медіа-плани та протидія Навальному

В статті серії #РапопортLeaks під номером 3 на аналізі матеріалів листування кремлівського чиновника показано як влада в РФ мобілізує населення на голосування щодо змін у конституцію: тези, заголовки, агітація, керовані вороги та багато інших інструментів внутрішньої кремлівської кухні. В статті викладено архів листів Також окремо викладаємо архів листів від Макаренка Бориса Ігоровича, завідувача кафедри Центру політичних технологій Вищої школи економіки, який з листопада 2019 проводить для кремлівського управління соціологічні дослідження [Борис Макаренко].

(РапопортLeaks3) Як влада в РФ мобілізує населення на голосування щодо змін у конституцію: тези, заголовки, агітація, керовані вороги та багато інших інструментів внутрішньої кремлівської кухні

Також цікавим є матеріал про відносини влади і творчої еліти, зокрема про створення Кремлем еко-партії для відтягування голосів у комуністів і жиріновців. Художник Вася Ложкін дав згоду бути медійною особою в цьому кремлівському проєкті і намалював серію ілюстрацій.

(РапопортLeaks) Влада і творча еліта або ходіння в політику художника Васі Ложкіна

Дмитро Золотухін, екс-заступник міністра інформаційної політики, оприлюднив на ресурсі “Детектор-медіа” свій аналіз дампу Рапопорта, присвятив його періоду роботи кремлівського чиновника в відомстві Суркова, де висвітлив ряд цікавих епізодів, які мають значення для розуміння механізмів російської агресії проти України.

Взлом Бориса Рапопорта. Часть 1: Чьи уши торчат?

Взлом Бориса Рапопорта. Часть 2: Пинчук и Рапопорт

Взлом Бориса Рапопорта. Часть 3: Война

В своїй четвертій публікації Дмитро описав як він помітив в дампі листи від Казбека і зробив припущення, що це Портнов.

Взлом Бориса Рапопорта. Часть 4: Анонимный отправитель

Тетяна Попова, ще одна колишня заступниця міністра інформаційної політики, також прочитала матеріали дампу пошти Рапопорта і доклала зусиль для просування теми #РапопортLeaks в медійному полі.

Пошта Рапопорта: як провалилася «Новоросія»

Кукловод «Новороссии»: взломанная почта помощника Суркова | Радио Донбасс Реалии

Також Тетяна потурбувалася про підтвердження справжньості дампу (ФБ, архів).

Георгій Тука записав блоги у відеоформаті, в яких аналізує матеріали дампу Рапопорта про злочини Казбека, а також публікації наших та інших авторів.

Також відмітимо проєкт “Самый сок “, який публікує наші матеріали в відеоформаті на ресурсі Youtube.

Отже, матеріали з дампу пошти Бориса Рапопорта було представлено в медіа, про російського агента Казбека Портнова знають державні службовці, політики, правоохоронці, в суспільстві його злочини широко обговорюються. Також важливим, на нашу думку, є те, що за цей час не було жодного спростування від фігурантів розслідування. Однак генеральна прокуратура та СБУ, наскільки нам відомо, не здійснюють належним чином розслідування державної зради депутатом Верховної Ради 5 та 6 скликань.

Мабуть вони чекають коли аналітики Центру Миротворець завершать своє розслідування про Казбека. Ну що ж, ми проаналізували той обсяг матеріалу, який було заявлено в нашій першій публікації від 1 липня 2020.

Що буде далі? – думає особа з офісу генпрокурора, яка має чоловіка з коштовним годинником, якому Портнов у свій час подарував шикарну квартиру в Харкові.

А далі буде… “осінній сезон – 2020”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *