Агітація в Луганську: Друга світова і нащадки Партії регіонів


стБільшість місць для білбордів у Луганську залишаються порожніми – ділове життя у найсхіднішому обласному центрі України завмерло. Однак, бойовики угруповання «ЛНР» використовують рекламні площі для власної агітації. На противагу донецькам «колегам», тут немає єдиної концепції просування бренду «ЛНР». Навпаки, Ігор Плотницький і його оточення із більшою наснагою «піарять» луганського нащадка Партії регіонів – так званий «громадський рух «Мир Луганщині», що, за задумом верхівки угрупування «ЛНР», повинен взяти більшість голосів на майбутніх місцевих виборах, що всупереч Мінським домовленостям призначені тут без узгодження з українською владою на 1 листопада.
Але сепаратисти не забувають і про військову пропаганду. Активно використовується тематика Другої світової війни, а також зображення жахів сучасної війни, щоб зумовити вступ жителів Луганська до лав збройних підрозділів сепаратистів. Інша популярна тема – нагадування про потреби сплачувати комунальні борги, не зважаючи на те, що більшість мешканців окупованого міста не має роботи і постійної заробітної плати, пише Радіо Свобода.

Судячи з білбордів, місто цілком і повністю належить «Миру Луганщини» – сепаратистському нащадкові Партії регіонів.

Тема Другої світової війни активно використовується в передвиборній агітації.

Керівники угруповання «ЛНР» не втрачають нагоди нагадати про себе напередодні майбутніх місцевих виборів, що всупереч Мінським домовленостям призначені тут без узгодження з українською владою на 1 листопада.

Сепаратисти не можуть пробачити українським військовим «авіаналіт» на захоплену будівлю Луганської облдержадміністрації, проте ретельно маскують інші події, що відбулися 2 червня 2014 року – ​штурм Луганського прикордонного загону сепаратистами, які прикривалися мирними мешканцями.

Для демонстрації «військових злочинів» тут не гребують постановочними кадрами, наприклад, із фільму «Брестська фортеця».

Ось так на думку «еленерівських» агітаторів виглядає сучасний «ополченець». Однак, реальність не завжди співпадає з агітаційним плакатом.

Пропутінські «нічні вовки» запрошують «новоросів» відпочити в анексованому Росією Криму і розважитися на байк-шоу в Севастополі. Але чи багато луганчан можуть це собі дозволити?

Пам’ять вбитого тамтешнього опозиціонера – ватажка бригади «Привид» Олексія Мозгового – тут шанують. Однак, хто його насправді вбив – це питання.

Війна війною, але комунальні борги за розкладом!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *