А як ви ставитесь до равликів? Ноу-хау фермерів із Сумщини – пельмені з м’ясом равлика


Пельмені з м’ясом равлика виробляє фермерське господарство “ФЕРМА ЕКО” з міста Лебедин, що на Сумщині.

Компанія зараз виготовляє равликів у власному соку, паштет з равлика, ікру, роблять пельмені з равликовим м’ясом. На всю свою продукцію мають дозвільні документи та сподіваються з часом отримати ще й дозвіл на експорт, передає AgroReview.

Про страви з екзотичного для України молюска та історію створення незвичного бізнесу SEEDS розповіла власниця равликової ферми Ярина Багатиренко.

“З 2018 року займаємось равликовим бізнесом серйозно. До того був ще один “практичний” рік. На маленькій ділянці з невеликою кількістю равликів ми намагалися розібратися як все працює. Нині у нас під равликом 3 гектари землі. Зараз ми виробляємо 100 тисяч кілограмів равликів на рік“, – зазначає Ярина Багатиренко.

ФЕРМА ЕКО“ спеціалізується на вирощуванні породи равликів Helix Aspersa Muller  –  равлики живуть в екологічно чистих природних умовах і харчуються виключно екологічно чистими кормами, а виробництво продукції засноване на принципах ХАССП.

“Коли ми тільки починали і розробляли стратегію равликового бізнесу, ми зрозуміли, що перспективи є, і непогані перспективи. Однак мушу розчарувати тих, хто досі вважає, що цей бізнес для лінивих”, – розповідає Ярина Багатиренко.

Вона зазначила , що поки що продають м’ясо равликів винятково в Україні.

“Ринок в Україні наразі не дуже великий – не багато поки що споживачів такої продукції. Українці досі не сприймають равликів як їжу”, – підкреслює Ярина Багатиренко.

Myrotvorets News раніше регулярно повідомляв про розвиток цього екзотичного равликового бізнесу в Україні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.