А … вже в Чистилищі? Що робити, якщо ви не знаєте: Мануал


  • А ххх ще не в Чистилищі?
  • А чому хххх не в Чистилищі?
  • А коли ххх буде в Чистилищі?

‼️При виникненні подібних запитань алгоритм дій наступний:

  1. Перевіряємо в Чистилищі по прізвищу та імені: за посиланням. Або за допомогою Ідентиграфа по пиці (якщо ПІБ невідомі) за посиланням.
  2. Якщо є – ознайомлюємось, нічого не робимо.
  3. Якщо нема – відповідально опрацьовуємо власноруч зібрані дані для занесення в Чистилище, згідно з переліком злочинів, що досліджуються Центром “Миротворець”. За посиланням.

4.Натискаємо на сайті “Додати в раби”, відправляємо.
Вам знадобиться: Правила заповнення записів у «Чистилищі».

  1. Якщо все правильно зробили і клієнт наш – чекайте його появи в базі Чистилища після опрацювання співробітниками Миротворця в порядку черги.

🔥Важливо для проведення пошуку по базі: необхідно правильно вводити ПІБ, розрізняти псевдоніми і ім’я згідно паспортного документу (клієнт вбивається згідно з документами, що посвідчують особу).

Просимо пам’ятати.

До Чистилища вносяться притирки, ДЛЯ ТОГО, щоб розумні люди Чистилищем КОРИСТУВАЛИСЬ. І тих, хто там є, не допускали викладати у вузи, школи, не обирали у владу, не брали на роботу, не впускали в сім’ю тощо.
Якщо ви не вмієте натиснути дві кнопки, не вмієте користуватись Чистилищем – то вам Чистилище, що зайцю стоп-сигнал. І питати чи є там хто – безглуздо.

Чистилище – це масивна база, зібрана копіткою працею і старанно збережена співробітниками Центру, якій позаздрили б спецслужби світу, база є інтелектуальною власністю Центру “Миротворець”. Водночас доступ до цієї бази відкритий цілодобово усім українцям. Користуйтесь задля убезпечення себе і близьких.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “А … вже в Чистилищі? Що робити, якщо ви не знаєте: Мануал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *