
Згідно з розпорядженням «Радміну ЛНР» право безкоштовного проїзду в автомобільному та електричному транспорті загального користування регулярного міського та приміського сполучення мали учні 1-11 класів та співробітники “прокуратури” і т.зв. “МВС ЛНР”.
Примітно, що своє право на безкоштовний проїзд співробітники т.зв. “МВС ЛНР” пояснювали посилаючись на п. 25 ст. 11 Закону України «Про міліцію» та реалізацією їх законного права на безкоштовне користування всіма видами громадського транспорту міського, приміського і місцевого сполучення (крім таксі), а також попутним транспортом.
Лише 15 січня 2016 року з метою уникнення соціального вибуху після набрання чинності наказу енергетичного комітету самопроголошеної “ЛНР” «Про встановлення тимчасових тарифів на перевезення пасажирів і багажу пасажирським автомобільним транспортом” про подорожчання проїзду, на апаратній нараді Радміну самопроголошеної республіки Ігор Плотницкий доручив розробити зміни і скасувати діючі згідно українського законодавства пільги на проїзд для працівників органів прокуратури і “МВС ЛНР”.
Д. Снєгирьов
