9 га облаштованої комфортної території європейської якості: Презентовано третю чергу столичного парку “Наталка”


Міський голова Києва Віталій Кличко презентував третю чергу столичного парку “Наталка“, який не поступається відомим європейським зонам відпочинку. Відповідне повідомлення і відео він розмістив на своїй сторінці у Facebook.

“Колись ми, разом з громадськістю, захистили цей парк від забудови. У 2017 році масштабно оновили першу чергу “Наталки”, минулого року – другу. А тепер можна оцінити і третю – майже 9 гектарів облаштованої комфортної території.

Сьогодні “Наталка” є золотим стандартом парків у Києві. І не поступається та, навіть, краща багатьох європейських зон відпочинку. Люди дякують за цей парк і їдуть сюди з усього міста, щоб відпочити тут з дітьми, зайнятися спортом чи погуляти. І наше завдання – щоб у кожному районі столиці був парк такого ж рівня!” – написав мер.

Віталій Кличко зазаначив, що цьогоріч було оновлено 31 парк та сквер! Наразі тривають роботи і в інших міських парках – зокрема, в зоні відпочинку “Лебедине” на Позняках, в парку “Троєщина”, завершується капремонт в парку “Совки”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *